Jump to content
Alătură-te și tu grupului nostru de steam și grupului de facebook și nu uita să ne dai un like la pagina de facebook :) Read more... ×
Înainte de a începe navigarea pe forum te rugam să citești regulamentul general al comunității pentru a evita situații neplacute! Read more... ×

Salut vizitatorule!

Salutare prietene, bine ai venit în casa familiei roiale, noi suntem o elită unită și ne ajutăm reciproc.
Noi stăm mereu cu brațele deschise si acceptăm membri noi in familia noastră.
Te asigurăm că daca ești un om care știe ce inseamnă stima și bunul simț atunci o sa te incadrezi perfect in ELITEROYAL.
Alatură-te acum de noi și nu uita ca dupa crearea contului vei primi o confirmare pe mail in Inbox sau Spam.

Salut vizitatorule!

Guest Image

Salutare prietene, bine ai venit în casa familiei roiale, noi suntem o elită unită și ne ajutăm reciproc.
Noi stăm mereu cu brațele deschise si acceptăm membri noi in familia noastră.
Te asigurăm că daca ești un om care știe ce inseamnă stima și bunul simț atunci o sa te incadrezi perfect in ELITEROYAL.
Alatură-te acum de noi și nu uita ca dupa crearea contului vei primi o confirmare pe mail in Inbox sau Spam.

andreibl2004

respins Cerere Helper HubbaBubba1213

Recommended Posts

• Nume, prenume: Baltatescu Andrei
  • Varsta: 14
  • Nickname din joc: HubbaBubba1213
  • Cu ce nume ai mai jucat: -
  • Steam ID [folositi https://steamidfinder.com/]: STEAM_1:0:238986565
  • Profil steam:mariusbl282002 
  • Experienta sourcemod: foarte buna 
  • De ce doresti acest grad [aduceti argumente motivante]: Sa ajut playerii noi veniti pe server
  • Cum ai aflat de server [numele jucatorului prin care ati aflat de server]:l am bagit random 
  • Gradul dorit [click] - Helper
  • Faci parte din grupul de facebook [click] - Nu
  • Faci parte din grupul de steam [click] - nu
  • Link cu prezentare [click]  

Intrebari de test..

1. Ce comanda folositi pentru a balanta echipele si in ce caz o folositi? - !swmenu
  2. Cum trebuie sa te comporti cu lumea? - Frumos si civilizat
  3. Cum procedezi atunci cand cineva vorbeste despre alt server? -  !silence nume 10080 reclama.
  4. Ce trebuie sa faci daca suspectezi pe cineva de cod? -  Control
  5. Cum se face un demo si in ce caz se face demo? - record [nume] si stop in consola daca  playerul respectiv are cod
  6. Ce se intampla daca nu spui parerea ta prin pro sau contra la alte cereri? - primesti remove la  3 cereri nevazute
  7. Ce se intampla daca nu ai activitate zilnica pe server? - se suspenda gradul

A doua cerere pe care o faci, ne vedem la tribunal :contra1:

A doua cerere serios esti putin disperat nu crezi? CONTRA

Eu cred ca prima cerere trebuie inchisa, iar asta lasata. Deoarece nu am mult timp pe server, dar totusi doua zile cred ca am de cand am revenit mi se pare un baiat caterinca, glumet, dar si activ. Eu cred ca ramane de vazut cum va fi cu gradul. Injuraturile nu au fost in adresa cuiva ceea ce cred eu ca nu e atat de sanctionabil. Ca toti la randul por fac caterinca injurand.

De la mine ai un

:pro1:

#PS Staff, fiti mai simpli si mai intelegatori. De la primul grad el va intelege cum sa se manifeste si o sa inteleaga ca el e ca un exemplu pentru playeri. Mersi!

@PJCu9mN.pngSupremeAnto  @PJCu9mN.pngDUMBASS_RO  @PJCu9mN.pngMorrow si altii.

Tot asa vorbeste pe server?

1 minute ago, iGreen said:

Eu nu l-am auzit asa vorbind, doar ca probabil face aceleleasi greseli ca si Fnatic!

Acum 5 ore, iGreen a spus:

Nu l-am mai văzut pe sv. 

Pro helper, sa fie!

Oricum e pe locul 3 si ia god face cererea umpic cam degeaba. Parerea mea 

Pentru mine ramane contra, deci nain

:acc3:

Grad : - Helper -

ce si cum am scris in fostu post .

1 hour ago, iGreen said:

@ConstantinBoss nu trebuia de acceptat, uite, ultima data a intrat pe forum joi si azi e duminica

WMGyXmQ.png

iam zis fara steam nu ii pun grad

Guest
This topic is now closed to further replies.