Jump to content

Recommended Posts

As dori un răspuns sincer la intrebarea. Mai avem designeri in comunitate? Doar zed ce mai lucreaza la cererile comunității. 


 

z55Pe3P.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Au fost

Au fost dați afară, nu prea se stie de ce...

Eu de exemplu am fost, dar am fost dat afara cand am pierdut gradul de g. Mod rolul de designer neavând nici o treaba cu celălalt, de atunci nu am mai facut cerere, si nici nu voi face.

Cei care sunt acum cu/fără grad sunt:

@5I3ajds.pngty.urtos

@k9qPJtg.pngRazzor :3

@Uxsutw8.pngxZED

@PAgcyBw.pngRay/NE

Eu in cazuri speciale in care nu răspunde nimeni :)) 

Well, ne mulțumim cu ce avem @5I3ajds.pngSupremeAnto, sunt buni, lucrează bine, ce mai poți dori...


  ❤️ 
| 210193?type=medium |

Steam Profile badge for ໓h໐๓: Get your our own Steam Signature at SteamProfile.com

1802162658_MYDIS.gif.2fc65044f3023ebc69745bd268cbe7f2.gif
#tellmystory

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Acum 1 minut, ໓h໐๓ a spus:

Au fost

Au fost dați afară, nu prea se stie de ce...

Eu de exemplu am fost, dar am fost dat afara cand am pierdut gradul de g. Mod rolul de designer neavând nici o treaba cu celălalt, de atunci nu am mai facut cerere, si nici nu voi face.

Cei care sunt acum cu/fără grad sunt:

@5I3ajds.pngty.urtos

@k9qPJtg.pngRazzor :3

@Uxsutw8.pngxZED

@PAgcyBw.pngRay/NE

Eu in cazuri speciale in care nu răspunde nimeni :)) 

Well, ne mulțumim cu ce avem @5I3ajds.pngSupremeAnto, sunt buni, lucrează bine, ce mai poți dori... 

Da man dar nu am mai vazut lucrări din partea lor. Eu ii cred ca au treaba., dar ar putea posta un topic in care se poate preciza ca vor o pauza. 

By stockout,

Dacă iau pauza, ramanem fara designeri


 

z55Pe3P.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Stop boys. Doar eu nu stiu ca-s designer. Eu personal mai rsp la cate o cerere cand vad ca nu a mai postat nimeni nimic, dar daca vreti sa fiu designer, pot sa ma axez. Doar ca mai am multe de invatat in PHOTOSHOP.

By stockout,

Designer cu/fara rol de designer, deoarece mai ajuți si tu oamenii care nu au primit reply


Re

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 oră în urmă, Razzor :3 a spus:

Stop boys. Doar eu nu stiu ca-s designer. Eu personal mai rsp la cate o cerere cand vad ca nu a mai postat nimeni nimic, dar daca vreti sa fiu designer, pot sa ma axez. Doar ca mai am multe de invatat in PHOTOSHOP.

Nici eu nu stiam. Bun venit =)) 


 

z55Pe3P.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Si eu mai incerc cate o data sa raspund la cereri si sa fac ce pot

as incerca sa fac cerere de designer dar va trebuii sa imi fac un portofoliu si nu cred ca o sa fiu acceptat.


                         "Life isn't about finding yourself , life is about creating yours"

 BPcm8eA.png Respectă și vei fii respectat. 
1122.gif

 Instagram : yung_mihai 
 Twitter : woah  

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...