Jump to content
Anto❤️

Propunere imbunatatire server

Recommended Posts

  • Nume pe server: SupremeAnto
  • Propunere: Propun ca toate sound-urile beneficiile stamm etc sa fie scoase . Pentru ca sunt destul de multi playeri chiar si membri staff care vor sa se scoata long jump . Din ce am vazut pe chat de la playerii noi , vor sa se scoate beneficiile stamm , sound-uri citez ''serverul e bun se baga mape bune'' (cam asa ceva) chiar a mai spus sa ramana melodiile de la sfarsit de runda oricum le putem scoate din !res , dar mna . presupun ca ar ajuta atat timp cat playerii cer asta chiar si membrii din staff 
  • Beneficii: un trai mai bun pe sv/playerii satisfacuti
  • Alte mentiuni: ?

 

z55Pe3P.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Up, propun același lucru pentru ca mulți care fac 12k puncte stamm nu știu sa aleagă au problema cu error ca nu știu sa aleagă ce trebuie, iar la faza cu long jump cei care abia intra pe sv nu au acces asa repede la long și ies la fel de repede! 


  • C S S . E    Y  

R E S P E C T  !!!!!👻

                                                                           

 

   

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

doar daca facetzi abuse


facetzi cum doriti ?

 

eu mereu sau cat mai pot voi juca aicia ?

 


daca doresti sa incepi sa farmezi bitcoin -  situri platesc 100%

200x200.gif

betfury.io
 

Win Free Bitcoins every hour! - www.freebitco.in

2_300x600.gif

 

cloud miner in test...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Contra

Mie personal imi plac beneficiile de la stamm, nici eu nu am avut din prima zi puncte, dar am tras cat am putut ca sa le obțin si acum sunt fericit ca le pot avea.


  ❤️ 
| 210193?type=medium |

Steam Profile badge for ໓h໐๓: Get your our own Steam Signature at SteamProfile.com

1802162658_MYDIS.gif.2fc65044f3023ebc69745bd268cbe7f2.gif
#tellmystory

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Pro pentru scoaterea skinurilor dar stamm-ul ramane:)

EDIT:Player trail,icoana si toate chestiile astea sunt chiar nașpa


                                                                                             

 

fnatic.png.719ba5989c8951896f449ef595395d21.png.6bc7fe614f6efe4d91f471ee12940aae.png   

Share this post


Link to post
Share on other sites

Playerii noi pe server se plang ca nu jnteleg chestia cu stamm si ca e cam nasol eu cu tibi aseara am discutat cu ei sa stim cam ce ar trebui ca ei sa fie mulțumiți. 

Edit nu ma refeream sa se scoata skinurile la ele au acc toti. Dar skinurile vip benefiicile nush puii mei. Asteptam răspuns lui green


 

z55Pe3P.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

am scos frog jump, long jump, iconita si modele

cat despre sunete si asa sunt 3 pe mapa per player dar daca trebuie punem 1 si asa sigur nu se mai face abuz, da?

By Anto❤️,

Sunt 2 sunete nu 3 pe player in fiecare mapa

By Tibi,

E perfect, pana la urma, sunetele sa ramana!


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...