Jump to content
Alătură-te și tu grupului nostru de steam și de facebook ! Read more... ×

Salut vizitatorule!

Salutare prietene, bine ai venit în casa familiei roiale, noi suntem o elită unită și ne ajutăm reciproc.
Noi stăm mereu cu brațele deschise si acceptăm membri noi in familia noastră.
Te asigurăm că daca ești un om care știe ce inseamnă stima și bunul simț atunci o sa te incadrezi perfect in ELITEROYAL.
Alatură-te acum de noi și nu uita ca dupa crearea contului vei primi o confirmare pe mail in Inbox sau Spam.

Salut vizitatorule!

Guest Image

Salutare prietene, bine ai venit în casa familiei roiale, noi suntem o elită unită și ne ajutăm reciproc.
Noi stăm mereu cu brațele deschise si acceptăm membri noi in familia noastră.
Te asigurăm că daca ești un om care știe ce inseamnă stima și bunul simț atunci o sa te incadrezi perfect in ELITEROYAL.
Alatură-te acum de noi și nu uita ca dupa crearea contului vei primi o confirmare pe mail in Inbox sau Spam.

kepazeW

[propunere] Categorie steam

Recommended Posts

Descrierea propunerii - In aceasta categorie sa posteze Oferte Site-uri : Jocuri Steam, Oferte temporare Steam,  Free Game For Steam, Site cu jocuri gratuite.

Atrag mai multi playeri pe forum pentru a vedea informatii jocuri free, oferte si altele.

Imagini, demo sau link (optional) - 
Beneficiile -  .
Alte precizari -  am zis de ajuns mai sus. Daca aveti nevoie de staff, ma pot ocupa eu sa postez jocuri free si altele.⬆️

Salut Vicentiu. Bine te-am gasit in primul rand vechi amic.

In al 2-lea rand, avem totusi o categorie numita "Gaming" https://eliteroyal.ro/forum/forum/860-gaming/

Totusi, ar fi mai ok ca Steam-ul sa fie mai vizibil in categoriile de pe forum. Un pro.

S-a rezolvat

FBDIAye.png

Si cand intri acolo la steam apare asa:

LK2pJD5.png

E bine asa?

:Like_react:

Acum 2 ore, iGreen a spus:

S-a rezolvat

FBDIAye.png

Si cand intri acolo la steam apare asa:

LK2pJD5.png

E bine asa?

:Like_react:

Da e bine.

Acum 3 ore, kurT. # DLX a spus:

Salut Vicentiu. Bine te-am gasit in primul rand vechi amic.

In al 2-lea rand, avem totusi o categorie numita "Gaming" https://eliteroyal.ro/forum/forum/860-gaming/

Totusi, ar fi mai ok ca Steam-ul sa fie mai vizibil in categoriile de pe forum. Un pro.

Sal prietenas, yes.

Eu zic ca aveam deja aceasta categorie, doar ca sub numele de Valve, steam apartinand tot lor.

@Ray/NE acea categorie valve acum se cheama steam

By Ray/NE,

Ahh, deci ai schimbato pana la urma nu eram sigur, aveam impresia ca am luato razna