Jump to content
DaU D3 CaD3 NeTu

acceptat Cerere Helper DaU D3 CaD3 NeTu

Recommended Posts

@DaU D3 CaD3 NeTu am nevoie de STEAM ID, nu de STEAM3 ID, daca nu ai css pe steam atunci unica metoda sa-l afli este sa rogi un admin sa scrie sm_users in timp ce esti pe server si sa-ti spuna steam idul tau, dupa ce il pui aici o sa-ti pun helperul.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Acum 7 ore, iGreen a spus:

@DaU D3 CaD3 NeTu am nevoie de STEAM ID, nu de STEAM3 ID, daca nu ai css pe steam atunci unica metoda sa-l afli este sa rogi un admin sa scrie sm_users in timp ce esti pe server si sa-ti spuna steam idul tau, dupa ce il pui aici o sa-ti pun helperul.

Ok, dar acum nu este niciun admin pe server, dar cand va fi online o sa-l rog sa scrie sm_users si sa-mi spuna steam id-ul.

O zi faina iti doresc!


IoNiTa

Share this post


Link to post
Share on other sites

@DaU D3 CaD3 NeTu ok, ms, la fel.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Acum 3 ore, DaU D3 CaD3 NeTu a spus:

Ok, dar acum nu este niciun admin pe server, dar cand va fi online o sa-l rog sa scrie sm_users si sa-mi spuna steam id-ul.

O zi faina iti doresc!

Mai ai nevoie sau intru eu sa te ajut? 


 

z55Pe3P.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

ACCEPTAT. 

Grad - Helper.

Ca sa avansezi la ADMIN+ va trebui sa ai CSS pe steam sau sa donezi pentru server. Fara css pe steam poti avansa maxim la ADMIN.
Sper sa te descurci, daca o sa ai intrebari sau nelamuriri adreseaza-te colegilor si ei te vor ajuta.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...