Jump to content

Recommended Posts

9 hours ago, Fnatic said:

Ba frate,sunteti TEROARE.Daca aveti destule ore nu inseamna ca si meritat acel grad,trebuie sa demostrati anumite lucruri,nu doar "Am destule ore,e obligat să imi accepte cererea si ma doare in pl"nu e chiar asa!!

CONTRA!!!!!!

tu ce puii mei ai demonstrat  , esti doar un papagal ce ascultă ce le zic altii să facă .... domnule TEROARE =))))) 


giphy.gifsig.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Acum 7 minute, Cristian.aka.LaGy a spus:

tu ce puii mei ai demonstrat  , esti doar un papagal ce ascultă ce le zic altii să facă .... domnule TEROARE =))))) 

Tu ce treaba ai?Ai avut alt nume si trăgeai foarte ciudat,am avut si am demo cu tine deci având dovadă am avut tot dreptul sa iti dau ban 


                                                                                             

 

fnatic.png.719ba5989c8951896f449ef595395d21.png.6bc7fe614f6efe4d91f471ee12940aae.png   

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 minute ago, Fnatic said:

Tu ce treaba ai?Ai avut alt nume si trăgeai foarte ciudat,am avut si am demo cu tine deci având dovadă am avut tot dreptul sa iti dau ban 

am multă treabă  ,   ce drept de ban ai avut tu bă  . cioflengare , cand ti-am cerut control , ai tacut ,  bă nici control nu stii să faci 


giphy.gifsig.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Acum 1 oră, Cristian.aka.LaGy a spus:

tu ce puii mei ai demonstrat  , esti doar un papagal ce ascultă ce le zic altii să facă .... domnule TEROARE =))))) 

 

Acum 1 oră, Fnatic a spus:

Tu ce treaba ai?Ai avut alt nume si trăgeai foarte ciudat,am avut si am demo cu tine deci având dovadă am avut tot dreptul sa iti dau ban 

Pastrati un limbaj decent si faceți pace e un joc. 


 

z55Pe3P.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

@SupremeAnto nu am injurat....


                                                                                             

 

fnatic.png.719ba5989c8951896f449ef595395d21.png.6bc7fe614f6efe4d91f471ee12940aae.png   

Share this post


Link to post
Share on other sites

Acum 5 ore, DybloX a spus:

@5I3ajds.pngSupremeAnto But esti si tu ma i-a copiat cererea alulalt si a uitat sa modifice la nickname

:))))

 


𝓘'𝓶 𝓷𝓸𝓽 𝓽𝓸𝓽𝓪𝓵𝓵𝔂 𝓾𝓼𝓮𝓵𝓮𝓼𝓼. 𝓘 𝓬𝓪𝓷 𝓫𝓮 𝓾𝓼𝓮𝓭 𝓪𝓼 𝓪 𝓫𝓪𝓭 𝓮𝔁𝓪𝓶𝓹𝓵𝓮!
 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

@aa5fDLR.pngBull Gaming Romania  Nu te cunoaste stafful, mai joaca pe server si revina peste cateva zile cu alta cerere.

Imi pare rau dar deocamdata RESPINS.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...