Jump to content

Recommended Posts

  • Nume pe server: Kirito
  • Propunere: Să se adauge gen asist kill (de exemplu dacă eu îi dau cuiva 40 damage si altul să-l omoare să ni se pună amândurara killurile și să apară în dreapta xxxxx+kirito pe xxxxx)
  • Beneficii: ar da mai fain :d 
  • Alte mentiuni: -


luffy3.gif  
luffy-2.gif

luffy.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Sper ca chiar daca nu sunt in STAFF ca un player as putea sa-mi expun parerea. As zice ca e fain, insa gandeste-te ca cineva doreste sa fie in TOP Kills si astfel poti farma killuri in favoarea altor playeri. Si gen un kill sa fie considerat dublu pentru doi playeri, astfel ar iesi 1 kill = 2 killuri in top. 


Re

Share this post


Link to post
Share on other sites

Acum 3 minute, Razzor :3 a spus:

Sper ca chiar daca nu sunt in STAFF ca un player as putea sa-mi expun parerea. As zice ca e fain, insa gandeste-te ca cineva doreste sa fie in TOP Kills si astfel poti farma killuri in favoarea altor playeri. Si gen un kill sa fie considerat dublu pentru doi playeri, astfel ar iesi 1 kill = 2 killuri in top. 

Totuşi cel putin ar fi fain să apară măcar ca a luat assist ?



luffy3.gif  
luffy-2.gif

luffy.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

@Kirito3 dar acum nu apare assist? ar trebui sa fie, uite te rog mai atent, din cate stiu deja este pluginul asta pe server. ?

 


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neutru, din punctul meu de vedere sv este destul de ok asa cum este acum, plus ca, de câteva zile este destul de populat asa mai clasic! 


  • C S S . E    Y  

R E S P E C T  !!!!!👻

                                                                           

 

   

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Acum 33 minute, Tibi a spus:

Neutru, din punctul meu de vedere sv este destul de ok asa cum este acum, plus ca, de câteva zile este destul de populat asa mai clasic! 

Sa sti ca e ok acum am dat de un baiat azi a spus ca serverul ar fi fost foarte bun daca n-ar fi medic kit-urile. 


 

z55Pe3P.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

9 minutes ago, SupremeAnto said:

Sa sti ca e ok acum am dat de un baiat azi a spus ca serverul ar fi fost foarte bun daca n-ar fi medic kit-urile. 

nu scoatem nimic de pe server, doar daca sa adaugam ceva.

1 hour ago, Kirito3 said:
  • nu nu apare

straniu, o sa verific maine


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

exista si functioneaza verifica in chat pana iti apare o comanda pentru a modifica setarile pentru assist nu mai stiu exact care este

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Acum 14 ore, DybloX a spus:

exista si functioneaza verifica in chat pana iti apare o comanda pentru a modifica setarile pentru assist nu mai stiu exact care este

Atunci propun să se modifice și să apară automat la toți playerii, mulți nu știu cum să facă și e cam degeaba să vezi doar tu... dacă înțelegi ce vreau să zic 



luffy3.gif  
luffy-2.gif

luffy.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

@Kirito3 assistul ar trebui sa se puna atunci cand dai mai mult de 35 hp adversarului si un coleg din echipa ta omoara acel adversar.

Sa testati va rog si sa-mi spuneti aici daca merge sau nu si daca apare la toti ( in chat ma refer )


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Acum 27 minute, iGreen a spus:

@Kirito3 assistul ar trebui sa se puna atunci cand dai mai mult de 35 hp adversarului si un coleg din echipa ta omoara acel adversar.

Sa testati va rog si sa-mi spuneti aici daca merge sau nu si daca apare la toti ( in chat ma refer )

Eu mă refeream să apară în dreapta sus că x +y l-au omorât pe z



luffy3.gif  
luffy-2.gif

luffy.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Acum 19 ore, iGreen a spus:

@Kirito3 dar acum nu apare assist? ar trebui sa fie, uite te rog mai atent, din cate stiu deja este pluginul asta pe server. ?

 

Apare in chat


𝓘'𝓶 𝓷𝓸𝓽 𝓽𝓸𝓽𝓪𝓵𝓵𝔂 𝓾𝓼𝓮𝓵𝓮𝓼𝓼. 𝓘 𝓬𝓪𝓷 𝓫𝓮 𝓾𝓼𝓮𝓭 𝓪𝓼 𝓪 𝓫𝓪𝓭 𝓮𝔁𝓪𝓶𝓹𝓵𝓮!
 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...