Jump to content
-woxic-S-

respins Cerere Helper -woxic-S-

Recommended Posts

  • Prenume:  Andrei
  • Varsta:  17
  • Nickname din joc: -woxic-S-
  • Cu ce nume ai mai jucat:  -woxic-
  • Steam ID : STEAM_0:0:737398751
  • Profil steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198431998789/
  • Experienta ADMIN: Pe css nu am experienta, o sa invat dar am pe 1.6 cs go ... 
  • De ce doresti acest grad [aduceti argumente motivante]:  Eu am fost activ mai mult pe timp de noapte, nu am dat de codati dar sunt unele harti mari si playeri putini..
  • Cum ai aflat de server [numele jucatorului prin care ati aflat de server]: De la kirito
  • Esti activ pe serverul de discord [ click ] -  DA
  • Gradul dorit [click] -   Helper
  • Faci parte din grupul de facebook [ click ] - DA 
  • Faci parte din grupul de steam [click] - Nope, intru acum.
  • Link cu prezentare [click] -  Nu am făcut încă una, oricum sunt o persoană chill, de treabă , glumeata ....
  • Link cu poza cand scrii !active si apesi pe 1 -     https://imgur.com/a/eKE7pZN Sck ca e cu telu da nu o gasesc in ss =))                                                        
  • Dovada ca ai citit regulamentul adminilor: Am să răspund la întrebările de test.

Intrebari de test..

  1. Cum trebuie sa te comporti cu jucatorii? Deși nu am văzut răspunsul la întrebarea asta în regulament, am dedus și e și normal și civilizat să te comporți cu respect sa le dai ban daca au cod .
  2. Cum procedezi atunci cand cineva vorbeste despre alt server?  !silence nume 100080 reclama.
  3. Ce trebuie sa scrii in consola ca sa faci un demo? record
  4. Trebuie sa scrii parerea ta la cererile de grad? da, la 3 cereri ignorate, remove
  5. Ce se intampla daca nu ai activitate pe server? remove.
  6. Cum se pune un vot de mape? !maphistory să văd ce mape s-au jucat, si apoi bănuiesc că !swmenu
  7. Ce trebuie sa scrieti in chat ca sa apara un vot cu intrebarea urmatoare: "Doriti sa schimbam mapa" si sa fie 3 raspunsuri posibile - Da, Nu si Nu stiu" ? !vote "Doriti sa schimbam mapa?" "Da" "nu" "nu stiu"

XD

Share this post


Link to post
Share on other sites

8 hours ago, -woxic-S- said:

ink cu prezentare [click] -  Nu am făcut încă una, oricum sunt o persoană chill, de treabă , glumeata ....

Salut, trebuie sa faci o prezentare si daca ai observat acum este 10 ore minim pentru helper, cand ai cele 10 ore editeaza primul post si lasa un reply.  ?


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@SnikiRush sniki, fii atent unde postezi, ai postat la css.

j618iVf.png

 


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fii mai activ pe server si revina cu alta cerere peste cateva zile.

Imi pare rau dar, RESPINS.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...