Jump to content
Alătură-te și tu grupului nostru de steam și grupului de facebook și nu uita să ne dai un like la pagina de facebook :) Read more... ×
Înainte de a începe navigarea pe forum te rugam să citești regulamentul general al comunității pentru a evita situații neplacute! Read more... ×

Salut vizitatorule!

Salutare prietene, bine ai venit în casa familiei roiale, noi suntem o elită unită și ne ajutăm reciproc.
Noi stăm mereu cu brațele deschise si acceptăm membri noi in familia noastră.
Te asigurăm că daca ești un om care știe ce inseamnă stima și bunul simț atunci o sa te incadrezi perfect in ELITEROYAL.
Alatură-te acum de noi și nu uita ca dupa crearea contului vei primi o confirmare pe mail in Inbox sau Spam.

Salut vizitatorule!

Guest Image

Salutare prietene, bine ai venit în casa familiei roiale, noi suntem o elită unită și ne ajutăm reciproc.
Noi stăm mereu cu brațele deschise si acceptăm membri noi in familia noastră.
Te asigurăm că daca ești un om care știe ce inseamnă stima și bunul simț atunci o sa te incadrezi perfect in ELITEROYAL.
Alatură-te acum de noi și nu uita ca dupa crearea contului vei primi o confirmare pe mail in Inbox sau Spam.

Recommended Posts

Pinned posts
10 hours ago, Λ Kassandra Λ said:

Mereu dau mute din tab, nu mute pe server cum s-ar zice. Dau mute sa nu-i aud eu, doar atat ?

lol

cl_mute_enemy_team 1 - foloseste comanda asta ca sa nu auzi inamicii

dar acum am pus alt plugin, fiecare poate sa scrie in chat !alltalk si sa-si aleaga preferinta, de exemplu sunt 6 jucatori pe server, 4 au ales alltalk on si 2 au ales alltalk off atunci pe server va fi alltalk on, preferinta ramane salvata si alltalku se schimba in dependenta de cum si-au ales jucatorii, asa este fair.

Sa fie alltalk

prea multa galagie, poti sa o faci comanda de admin/admin+ gen VOTEKICK dar cu denumirea de VOTEALLTALK. Dar daca nu se poate ramane CONTRA

Nu joc pe server dar ar fi un haos.

6 hours ago, Romi said:

prea multa galagie, poti sa o faci comanda de admin/admin+ gen VOTEKICK dar cu denumirea de VOTEALLTALK. Dar daca nu se poate ramane CONTRA

pe serveru de css este alltalk 1 si este cu mult mai populat dar nu am vazut sa fie haos sau galagie.

E ok dar daca vrei sa dai info ceva 

Astept poate gasesc plugin de vot la inceput ar fi much better

este o idee buna, doar ca se face multa galagie.. fiecare vorbeste peste fiecare si nu se intelege nimic

@kdBx1Rz.pngCSGO Staff am pus un plugin care va da vote la inceput de fiecare runda, dar caut alt plugin care va da vote la inceput de fiecare mapa.

3 hours ago, iGreen said:

@kdBx1Rz.pngCSGO Staff am pus un plugin care va da vote la inceput de fiecare runda, dar caut alt plugin care va da vote la inceput de fiecare mapa.

Mai bine lasa i alltalk on fara vot. Adica lumea ar trebui sa se joace pe server ca sa se distreze si sa socializeze

Acum 1 oră, BluEEEEE a spus:

Mai bine lasa i alltalk on fara vot. Adica lumea ar trebui sa se joace pe server ca sa se distreze si sa socializeze

daca prin socializare intelegi tipete, atunci e ok.

19 minutes ago, Λ Kassandra Λ said:

daca prin socializare intelegi tipete, atunci e ok.

Frate, recunosc, poate cand nu sunt eu pe server vin copii si tipa, dar de fiecare data cand am fost eu niciodata n am auzit tipete si in caz de sunt tipete se poate da mute foarte usor

Acum 3 ore, BluEEEEE a spus:

Frate, recunosc, poate cand nu sunt eu pe server vin copii si tipa, dar de fiecare data cand am fost eu niciodata n am auzit tipete si in caz de sunt tipete se poate da mute foarte usor

pai care mai e rostul sa fie alltalk daca dau de fiecare data mute?

3 minutes ago, Λ Kassandra Λ said:

pai care mai e rostul sa fie alltalk daca dau de fiecare data mute?

cum asa dai de fiecare data mute?

Acum 1 oră, iGreen a spus:

cum asa dai de fiecare data mute?

Mereu dau mute din tab, nu mute pe server cum s-ar zice. Dau mute sa nu-i aud eu, doar atat ?