Jump to content
no1se

acceptat Cerere helper no1se

Recommended Posts

  • Prenume: Sebastian(Seba)
  • Varsta: 16
  • Nickname din joc: no1se
  • Cu ce nume ai mai jucat: Doar asta
  • Steam ID [afla STEAMID pe https://steamid.xyz/]: STEAM_0:0:424359531
  • Profil steam:https://steamcommunity.com/profiles/76561198808984790/
  • Experienta sourcemod: Nu prea , dar invat.
  • De ce doresti acest grad: Sa ajut serverul la nevoie .
  • De ce crezi ca vei fi acceptat: Parerea mea , sincera , este ca nu voi fi acceptat fiindca sunt nou pe server.
  • Cum ai aflat de server [numele jucatorului prin care ati aflat de server]: Nu l-am aflat de la un jucator anume.
  • Ai intrat pe serverul de discord [click]  Da
  • Gradul dorit [click] -  Helper
  • Faci parte din grupul de facebook [click] - Am facut cerere
  • Faci parte din grupul de steam [click] - Da
  • Link cu prezentare [click]  
  • Link cu poza cand scrii !active si apesi pe 1 -  https://imgur.com/a/4csx2Mk                                                               
  • Dovada ca ai citit regulamentul adminilor:  Am sa raspund la intrebarile de la test.

Intrebari de test..

  1. Cum trebuie sa te comporti cu jucatorii? - Adminii trebuie sa aiba un comportament frumos fata de jucatori.
  2. Cum procedezi atunci cand cineva vorbeste despre alt server? - Cand cineva vorbeste despre alt server se va folosi comanda !silence nume 10080 reclama.
  3. Ce trebuie sa scrii in consola ca sa faci un demo? - Scrii record si numele demo-ului
  4. Trebuie sa scrii parerea ta la cererile de grad? -Ca si admin ai obligatia de a-ti da cu parerea la o cerere de grad pentru a alege cu corectitudine adminii potriviti.
  5. Ce se intampla daca nu ai activitate pe server? -Cand un admin este inactiv pe server , in caz contrat adminului i se va suspenda gradul.
  6. Cum se pune un vot de mape? - In primul rand pentru a nu se repeta mapele trebuie sa ne uitam in !maphistory  si dupa aceea se va folosi comanda !swmenu.
  7. Ce trebuie sa scrieti in chat ca sa apara un vot cu intrebarea urmatoare: "Doriti sa schimbam mapa" si sa fie 3 raspunsuri posibile - Da, Nu si Nu stiu" ? - !vote  "Doriti sa schimbam mapa" "Da" "Nu "Nu stiu"

..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Man eu sunt :pro1: ca tu să fi admin, dar de ce ai scris așa ceva? 
 

  • De ce crezi ca vei fi acceptat: Parerea mea , sincera , este ca nu voi fi acceptat fiindca sunt nou pe server.
    Dacă credeai că nu vei fi acceptat nu făceai cerere ^^


luffy3.gif  
luffy-2.gif

luffy.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Pro 


  • C S S . E    Y  

R E S P E C T  !!!!!👻

                                                                           

 

   

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

:acc3:

 

Grad - helper.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...