Jump to content
HAZE.

acceptat Cerere UP / ADMIN

Recommended Posts

  • Prenume:  Ionut
  • Varsta:  20
  • Nickname din joc: HAZE
  • Cu ce nume ai mai jucat:  HAZE
  • Steam ID : STEAM_0:0:16557267
  • Profil steam: http://steamcommunity.com/id/realofhaze
  •  
  • Experienta ADMIN: destul de mult
  • De ce doresti acest grad:  Pentru a avea acces la mai multe comenzi , si sunt mereu activ
  • Cum ai aflat de server [numele jucatorului prin care ati aflat de server]: de cand era pe v34 din 2014
  • Esti activ pe serverul de discord: -  nu prea folosesc discord dar daca e nevoie  am sa folosesc mai des
  • Gradul dorit : -  sunt helper !
  • Faci parte din grupul de facebook:  - da
  • Faci parte din grupul de steam:  - da
  • Link cu prezentare: 
  • Link cu poza :                      https://imgur.com/a/8dx7v5o                                    
  • Dovada ca ai citit regulamentul adminilor: Am să răspund la întrebările de test.

Intrebari de test..

  1. Cum trebuie sa te comporti cu jucatorii? Deși nu am văzut răspunsul la întrebarea asta în regulament, am dedus și e și normal și civilizat să te comporți cu respect.
  2. Cum procedezi atunci cand cineva vorbeste despre alt server?  !silence nume 10080 reclama.
  3. Ce trebuie sa scrii in consola ca sa faci un demo? record
  4. Trebuie sa scrii parerea ta la cererile de grad? da, la 3 cereri ignorate, remove
  5. Ce se intampla daca nu ai activitate pe server? remove.
  6. Cum se pune un vot de mape? !maphistory să văd ce mape s-au jucat, si apoi bănuiesc că !swmenu

Ce trebuie sa scrieti in chat ca sa apara un vot cu intrebarea urmatoare: "Doriti sa schimbam mapa" si sa fie 3 raspunsuri posibile - Da, Nu si Nu stiu" ? !vote "Doriti sa schimbam mapa?" "Da" "nu" "nu stiu"


.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Pro, eu l-am vazut mereu pe sv!


  • C S S . E    Y  

R E S P E C T  !!!!!👻

                                                                           

 

   

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Te grabesti, sambata ai fost acceptat ca helper si azi (luni) deja faci cerere up, stiu ca meriti dar trebuie sa controlam putin cererile. ?

Trebuie sa fac o regula ca pe csgo.

EDIT:

vYzOhvq.png

Cererea o las deschisa ca stafful sa-si dea cu parerea dar o accept cand se fac 5 zile dupa ce ai primit helperul, adica JOI.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Acum 9 ore, HAZE // a spus:
  • Prenume:  Ionut
  • Varsta:  20
  • Nickname din joc: HAZE
  • Cu ce nume ai mai jucat:  HAZE
  • Steam ID : STEAM_0:0:16557267
  • Profil steam: https://steamcommunity.com/id/KiritoNR1
  • Experienta ADMIN: destul de mult
  • De ce doresti acest grad:  Pentru a avea acces la mai multe comenzi , si sunt mereu activ
  • Cum ai aflat de server [numele jucatorului prin care ati aflat de server]: de cand era pe v34 din 2014
  • Esti activ pe serverul de discord: -  nu prea folosesc discord dar daca e nevoie  am sa folosesc mai des
  • Gradul dorit : -  sunt helper !
  • Faci parte din grupul de facebook:  - da
  • Faci parte din grupul de steam:  - da
  • Link cu prezentare: 
  • Link cu poza :                      https://imgur.com/a/8dx7v5o                                    
  • Dovada ca ai citit regulamentul adminilor: Am să răspund la întrebările de test.

Intrebari de test..

  1. Cum trebuie sa te comporti cu jucatorii? Deși nu am văzut răspunsul la întrebarea asta în regulament, am dedus și e și normal și civilizat să te comporți cu respect.
  2. Cum procedezi atunci cand cineva vorbeste despre alt server?  !silence nume 10080 reclama.
  3. Ce trebuie sa scrii in consola ca sa faci un demo? record
  4. Trebuie sa scrii parerea ta la cererile de grad? da, la 3 cereri ignorate, remove
  5. Ce se intampla daca nu ai activitate pe server? remove.
  6. Cum se pune un vot de mape? !maphistory să văd ce mape s-au jucat, si apoi bănuiesc că !swmenu

Ce trebuie sa scrieti in chat ca sa apara un vot cu intrebarea urmatoare: "Doriti sa schimbam mapa" si sa fie 3 raspunsuri posibile - Da, Nu si Nu stiu" ? !vote "Doriti sa schimbam mapa?" "Da" "nu" "nu stiu"

Hai că ăla e steamul tău dacă e..

Vere lasă copy & paste.... ? 
fă o cerere cu vorbele tale, nu e greu deloc crede-mă..



luffy3.gif  
luffy-2.gif

luffy.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

La intrebarea 6 nu se schimba mapa asa =).  !admin,!votemap,!map,!setnextmap. In rest e ok ai formulat cat mai explicit super ok cererea activitatea buna  

Edit am observat ca profilul de steam nu este al tau. Cererea s-ar putea sa o ai de la kirito daca e link-ul lui acolo iar orele nubsunt in regula ai 2 ore spec si fix 20 de ore toate ti-ar trebuii inca cateva ore. Raspunsul meu contra revin cu un alt edit cand rezolvi cererea

Edited by SupremeAnto

 

z55Pe3P.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Pro dupa ce trece "cooldown-ul".


                                                                                     luke.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

:acc3:

Grad - admin.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...