Jump to content
zuzuman

acceptat Cerere Helper - zuzuman

Recommended Posts

  • Prenume: Adrian
  • Varsta: 17
  • Nickname din joc: zuzuman
  • Cu ce nume ai mai jucat: EDIT: pe moment am si uitat, multumesc  @5wzSS6J.pngTibi ca mi-ai reimprospatat memoria, am avut inainte cand jucam pe V34 numele LOLYOU ( nu am jucat cu el ))
  • Steam ID : STEAM_0:1:54770292 
  • Profil steam: https://steamcommunity.com/id/zuzumann/
  • Experienta sourcemod: Foarte putina / Invat repede
  • De ce doresti acest grad: sa ajut...
  • De ce crezi ca vei fi acceptat: Sunt carismatic si prietenos, imi place sa vad ca lumea se simte bine pe server
  • Cum ai aflat de server : de pe css v34 
  • Ai intrat pe serverul de discord [click]  nu
  • Gradul dorit [click] -  Helper
  • Faci parte din grupul de facebook [click] - nu
  • Faci parte din grupul de steam [click] - da
  • Link cu prezentare [click]  
  • Link cu poza cand scrii !active si apesi pe 1 -  https://gyazo.com/5a71d4824a6b2f342c12c1cedacbd576
  • P.s: E facuta cu 2 zile in urma poza, am mai facut o cerere dar nu cred ca s-a postat ca nu o gasesc                                                              
  • Dovada ca ai citit regulamentul adminilor: 
  • Intrebari de test :
  • Cum trebuie sa te comporti cu jucatorii? - Comport frumos si cu respect de alti jucatori
  • Cum procedezi atunci cand cineva vorbeste despre alt server? -  !silence nume 10080 reclama.
  • Ce trebuie sa scrii in consola ca sa faci un demo? - record
  • Trebuie sa scrii parerea ta la cererile de grad? - Da, se poate lua remove
  • Ce se intampla daca nu ai activitate pe server? - Gradul poate fii suspendat.
  • Cum se pune un vot de mape? - !maphistory to check, dupa, din meniu
  • Ce trebuie sa scrieti in chat ca sa apara un vot cu intrebarea urmatoare: "Doriti sa schimbam mapa" si sa fie 3 raspunsuri posibile - Da, Nu si Nu stiu" ?  !vote "Doriti sa schimbam mapa?" "Da "Nu" "Nu stiu"
Edited by zuzuman

Taci si urla

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ai jucat cu lolyou din cate îmi aduc aminte, pro, dar mai ușor cu spamul (k) și resetare rank în fiecare runda ai de 2x/runda!


  • C S S . E    Y  

R E S P E C T  !!!!!👻

                                                                           

 

   

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

1 hour ago, Tibi said:

resetare rank în fiecare runda ai de 2x/runda!

ce 2x/runda? ?


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Acum 39 minute, DybloX a spus:

adica resetrank de 2 ori pe runda

 

Sa mor de stiam de asa ceva .. Meh Pro l-am vazut pe sv. Dar azi nu cel puțin azi nu am fost pe acasa si nu stiu daca a jucat azi. Edit neutru pana cand faci orele ai 5 nu 10  cele de pe spec nu se pun


 

z55Pe3P.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

1 hour ago, DybloX said:

adica resetrank de 2 ori pe runda

 

@5wzSS6J.pngTibi

nu exista asa regula, toate regulile care exista, se afla in regulamentul serverului, nu trebuie de inventat nimic nou, poate sa-si dea restart la rank si de 500 de ori pe secunda, este dreptul lui. ?


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:pro1:
Nu te-am văzut pe server dar asta nu-i un motiv ... Nu-i înțeleg pe ce-i care dau contra pe motivul "nu te-am vazut pe server" vere, din moment ce are orele (nu spec) înseamnă ca a jucat pe server nu? poate nu ai fost tu activ iauzi mă...
P.S ți-am trimis o cerere pe steam



luffy3.gif  
luffy-2.gif

luffy.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Pro


𝓘'𝓶 𝓷𝓸𝓽 𝓽𝓸𝓽𝓪𝓵𝓵𝔂 𝓾𝓼𝓮𝓵𝓮𝓼𝓼. 𝓘 𝓬𝓪𝓷 𝓫𝓮 𝓾𝓼𝓮𝓭 𝓪𝓼 𝓪 𝓫𝓪𝓭 𝓮𝔁𝓪𝓶𝓹𝓵𝓮!
 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

10 hours ago, iGreen said:

@5wzSS6J.pngTibi

nu exista asa regula, toate regulile care exista, se afla in regulamentul serverului, nu trebuie de inventat nimic nou, poate sa-si dea restart la rank si de 500 de ori pe secunda, este dreptul lui. ?

Stiu asta, dar a mai zis si Constantin odata asta, nu-i corect fata de restul care lupta pentru rank!


  • C S S . E    Y  

R E S P E C T  !!!!!👻

                                                                           

 

   

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

2 hours ago, Tibi said:

Stiu asta, dar a mai zis si Constantin odata asta, nu-i corect fata de restul care lupta pentru rank!

ce anume nu e corect? el isi reseteaza rankul lui, nu pe al tau sau altui jucator , nu vad cum poate sa afecteze negativ pe cineva ?


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

12 minutes ago, iGreen said:

ce anume nu e corect? el isi reseteaza rankul lui, nu pe al tau sau altui jucator , nu vad cum poate sa afecteze negativ pe cineva ?

Pai da, asta e ca ii omoara pe aia din primele locuri ca lui daca il omori ii iei maxim 1p, el daca ii omoara pe ei le ia pana la 7p si fac galagie ! Pe mine nu ma afecteaza ca nu joc la rank, dar pe cei care joc la rank, ii afecteaza!


  • C S S . E    Y  

R E S P E C T  !!!!!👻

                                                                           

 

   

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Acum 3 ore, Tibi a spus:

Stiu asta, dar a mai zis si Constantin odata asta, nu-i corect fata de restul care lupta pentru rank!

Ce anume nu-i corect frate? astea sunt condintiile 10 ore - helper, nu ințeleg dacă le îndeplinește, e respectuos, de ce să nu fie acceptat? 
Off chiar nu înțeleg pe unii 



luffy3.gif  
luffy-2.gif

luffy.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...