Jump to content
B R Ø N X ★

acceptat [Cerere Grad] - BronXy :)

Recommended Posts

  • Prenume: Daniel
  • Varsta: 19
  • Nickname din joc: B R Ø N X ★
  • Cu ce nume ai mai jucat: -bRx., BronXy
  • Steam ID [afla STEAMID pe https://steamid.xyz/]: STEAM_1:0:176783124 (oricum era salvat in sourcebans)
  • Profil steam: https://steamcommunity.com/id/bronxy_elite/
  • Experienta sourcemod: n-am avut decat root tot aici xd
  • De ce doresti acest grad: Pentru ca am reinceput sa ma joc cs, si poate am o sansa sa reintru in staff, chiar daca acum cateva luni mi-am scos gradele pentru ca nu mai aveam timp de mediul asta online. ? 
  • De ce crezi ca vei fi acceptat: Deoarece am experienta, sunt serios si corect.
  • Cum ai aflat de server [numele jucatorului prin care ati aflat de server]: forum.
  • Ai intrat pe serverul de discord [click]  da
  • Gradul dorit [click] -  Helper
  • Faci parte din grupul de facebook [click] - da
  • Faci parte din grupul de steam [click] - da
  • Link cu prezentare [click]  prefer sa nu. fusese facuta mai la misto cand deja lumea ma cunostea de aproape un an si aveam deja grade. ? 
  • Link cu poza cand scrii !active si apesi pe 1 -  https://imgur.com/a/6DQrbIV  (ultima ora o fac imediat. ca na. am fost la magazin sa-mi iau de mancare ca n-am ce manca pentru ca ma lasa maica-mea fara mancare si eu mai fura uneori bani de la ea si ma duc la magazin sa-mi iau carnati cabanosi si salam cu paine ca sa am ce manca acolo jos in beci. e greu frt ? )
  • Dovada ca ai citit regulamentul adminilor: ↓↓↓↓
  1. Cum trebuie sa te comporti cu jucatorii? - Civilizat.
  2. Cum procedezi atunci cand cineva vorbeste despre alt server? - ii dau silence pe o durata de 7 zile.
  3. Ce trebuie sa scrii in consola ca sa faci un demo? - record "nume" -> stop
  4. Trebuie sa scrii parerea ta la cererile de grad? - da.
  5. Ce se intampla daca nu ai activitate pe server? - remove
  6. Cum se pune un vot de mape? - !votemap "map1" "map2" "map3" "map4".....
  7. Ce trebuie sa scrieti in chat ca sa apara un vot cu intrebarea urmatoare: "Doriti sa schimbam mapa" si sa fie 3 raspunsuri posibile - Da, Nu si Nu stiu" ? -> !vote "Doriti sa schimbam map?" "Da" "Nu" "Nu Stiu" 

 

                                                                                                                                                                   haFWNLF.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pro, vechi pe sv! 


  • C S S . E    Y  

R E S P E C T  !!!!!👻

                                                                           

 

   

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Pro clar!

47 minutes ago, B R Ø N X said:

am fost la magazin sa-mi iau de mancare ca n-am ce manca pentru ca ma lasa maica-mea fara mancare si eu mai fura uneori bani de la ea si ma duc la magazin sa-mi iau carnati cabanosi si salam cu paine ca sa am ce manca acolo jos in beci. e greu frt ?

Din vina bacului frate-miu ? 


*Steam Level Collector*

76561198319006379.png

GhQPE4T.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pro


𝓘'𝓶 𝓷𝓸𝓽 𝓽𝓸𝓽𝓪𝓵𝓵𝔂 𝓾𝓼𝓮𝓵𝓮𝓼𝓼. 𝓘 𝓬𝓪𝓷 𝓫𝓮 𝓾𝓼𝓮𝓭 𝓪𝓼 𝓪 𝓫𝓪𝓭 𝓮𝔁𝓪𝓶𝓹𝓵𝓮!
 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

3 hours ago, SupremeAnto said:

Pro admin sau chiar mai sus. 

toti trebuie sa inceapa de jos nu conteaza ca e vechi sau nu , a facut cerere incepe cu helper . ca asa daca era dupa cum eram de pe sv . nu cred ca era corect

:pro1:Iti dau un pro @210.pngB R Ø N X  te stiu de foarte mult timp 


.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Acum 6 ore, HAZE // a spus:

toti trebuie sa inceapa de jos nu conteaza ca e vechi sau nu , a facut cerere incepe cu helper . ca asa daca era dupa cum eram de pe sv . nu cred ca era corect

:pro1:Iti dau un pro @210.pngB R Ø N X  te stiu de foarte mult timp 

Se putea incepe de la admin stai linistit ca nu spun prostii 


 

z55Pe3P.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Acceptat 

Stiu ca meriti grad mai mare dar incepem de la helper, toti dupa ce s-au retras din staff  sau au primit remove trebuie sa inceapa de la 0 sau sa ajute financiar ca sa recupereze gradele.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...