Jump to content
HAZE.

acceptat Cerere UP HAZE .

Recommended Posts

  • Prenume: Ionut
  • Varsta: 20
  • Nickname din joc: HAZE
  • Cu ce nume ai mai jucat:  HAZE
  • Steam ID [afla STEAMID pe https://steamid.xyz/]: STEAM_0:0:16557267
  • Profil steam:https://steamcommunity.com/id/nescafeeee/
  • Experienta sourcemod:  destul de mult 
  • De ce doresti acest grad: sunt activ pe server si vreau un + la admin sa pot ajuta mai mult comunitatea fiind admin nu pot bana codatii
  • Cat timp poti sa petreci pe server:  cand am timp 5-6 ore pe zi ca mai joc si go 
  • De ce crezi ca vei fi acceptat:  pentru ca sunt vechi in comunitate " since 2014"
  • Cum ai aflat de server [numele jucatorului prin care ati aflat de server]: de pe v34 cand am fost in clan
  • Ai intrat pe serverul de discord [click]  nu folosesc discord
  • Gradul dorit [click] -  am admin , un up adica admin+ 
  • Faci parte din grupul de facebook [click] - da
  • Faci parte din grupul de steam [click] - da
  • Link cu prezentare [click]  
  • Link cu poza cand scrii !active si apesi pe 1 https://imgur.com/a/MJTFziw
  • Cum trebuie sa te comporti cu jucatorii? - Sa le porti respect , sa vorbesti intr un mod politicos , si tot odata sa nu uiti ca si noi am fost jucatorii "normali" si nu "admin-server" deci respecta si vei fi respectat
  • Cum procedezi atunci cand cineva vorbeste despre alt server? - !silence nume 10080 reclama!
  • Ce trebuie sa scrii in consola ca sa faci un demo? - record "haze" 
  • Trebuie sa scrii parerea ta la cererile de grad? - Bineinteles , parerea adminului conteaza , si am dreptul sa mi dau cu parerea la cererei 
  • Ce se intampla daca nu ai activitate pe server? - grad down , remove
  • Cum se pune un vot de mape? - !maphistory (vedem mapele anterioare sa nu le punem de mai multe ori) !votemap de_dust2 de_arabic .. etc
  • Ce trebuie sa scrieti in chat ca sa apara un vot cu intrebarea urmatoare: "Doriti sa schimbam mapa" si sa fie 3 raspunsuri posibile - Da, Nu si Nu stiu" 

.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

    edit ai revenit cu actovitatea dar cateodata ești putin nepăsător sa spun asa. 

:pro:ca am uitat cum se voteaza sunt scutit pana la urma o meriti ca iti dai interesul 


 

z55Pe3P.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Pro, dar @PAgcyBw.pngAnto'.' de o săptămână tot neutru votezi!  Nu mai faci parte din staff sau tu ești scutit în a vota? 


  • C S S . E    Y  

R E S P E C T  !!!!!👻

                                                                           

 

   

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

1 oră în urmă, HAZE // a spus:

@PJCu9mN.pngKirito3  nici nu te-am mai vazut pe sv de 3 zile joc non stop 3 zile nu intri , si cand intri stai spec (parerea mea nu stiu ce sa zic ? )

Aici nu e vorba despre mine, eu am intrat dar ce vină am eu că ești tu offline? 
topicul ăsta este strict despre tine, nu despre mine
așa că am să zic pas la următorul reply. n-am să răspund în continuare > cheers



luffy3.gif  
luffy-2.gif

luffy.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Acum 43 minute, Tibi a spus:

Pro, dar @PAgcyBw.pngAnto'.' de o săptămână tot neutru votezi!  Nu mai faci parte din staff sau tu ești scutit în a vota? 

Asta e parerea mea e vro problema? Pot sa mi schimb parerea. Nu sunt scutit daca as fi scutit n as da nici neutru. 


 

z55Pe3P.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Pro


𝓘'𝓶 𝓷𝓸𝓽 𝓽𝓸𝓽𝓪𝓵𝓵𝔂 𝓾𝓼𝓮𝓵𝓮𝓼𝓼. 𝓘 𝓬𝓪𝓷 𝓫𝓮 𝓾𝓼𝓮𝓭 𝓪𝓼 𝓪 𝓫𝓪𝓭 𝓮𝔁𝓪𝓶𝓹𝓵𝓮!
 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

16 hours ago, Anto'.' said:

Asta e parerea mea e vro problema? Pot sa mi schimb parerea. Nu sunt scutit daca as fi scutit n as da nici neutru. 

Nu-i nici o problema @PAgcyBw.pngAnto'.', dar imi pari foarte arogant de cand esti administrator pe forum si CO pe CS:S, noi astia care votam suntem mai prosti si tu esti mai presus sau care e problema ca nu inteleg!? Tuturor ne este  usor sa spunem ''neutru'' dar nu cred ca e cazul!


  • C S S . E    Y  

R E S P E C T  !!!!!👻

                                                                           

 

   

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

@5wzSS6J.pngTibi  nu sunt mai presus dar asta e parerea mea e vro problema ca dau neutru nu inteleg ce incerci sa faci imi momentul asta :)) e parearea mea eu nu m-am bagat in parerea ta aia e 

probabil as avea un motiv foarte bun de nu da pro si sa nu fiu rau sa dau chiar contra intelegi asa ca mai bine stau in mijloc 

neutru e cel mai bine in asemenea cazuri

 

 


 

z55Pe3P.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

:acc3:

Admin+


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...