Jump to content
M5TaL

respins Cerere helper MeTaL

Recommended Posts

  • Prenume: Narcis
  • Varsta: 16
  • Nickname din joc: MeTaL 
  • Cu ce nume ai mai jucat: MeTaL
  • Steam ID [afla STEAMID pe https://steamid.xyz/]: STEAM_0:1:461954398
  • Profil steam: https://steamcommunity.com/id/metalzcs/
  • Experienta sourcemod: Buna
  • De ce doresti acest grad: Pentru a ajuta comunitatea
  • Cat timp poti sa petreci pe server: 5-6 ore
  • De ce crezi ca vei fi acceptat: Pentru ca ma inteleg cu toata lumea si sunt caterinca
  • Cum ai aflat de server [numele jucatorului prin care ati aflat de server]: Stiu serverul de pe v34
  • Ai intrat pe serverul de discord [click]  Da
  • Gradul dorit [click] -  Helper
  • Faci parte din grupul de facebook [click] - Da
  • Faci parte din grupul de steam [click] - Da
  • Link cu prezentare [click]  
  • Link cu poza cand scrii !active si apesi pe 1 -   https://imgur.com/a/cwv4YBl                                                              
  • Dovada ca ai citit regulamentul adminilor: trebuie sa raspund la intrebari
  1. Intrebari de test..

  2. Cum trebuie sa te comporti cu jucatorii? - Frumos, sa fii intelegator
  3. Cum procedezi atunci cand cineva vorbeste despre alt server? - !silence nume 1080 reclama
  4. Ce trebuie sa scrii in consola ca sa faci un demo? - !record nume
  5. Trebuie sa scrii parerea ta la cererile de grad? - Da
  6. Ce se intampla daca nu ai activitate pe server? - Remove
  7. Cum se pune un vot de mape? - Mai intai dai !maphistory pentru a vedea mapele anterioare, apo dai !votemap de_cahce ....
  8. Ce trebuie sa scrieti in chat ca sa apara un vot cu intrebarea urmatoare: "Doriti sa schimbam mapa" si sa fie 3 raspunsuri posibile - Da, Nu si Nu stiu" ? !vote Doriti sa schimbam mapa? Da Nu Nu stiu.

231321

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

:contra1:


𝓘'𝓶 𝓷𝓸𝓽 𝓽𝓸𝓽𝓪𝓵𝓵𝔂 𝓾𝓼𝓮𝓵𝓮𝓼𝓼. 𝓘 𝓬𝓪𝓷 𝓫𝓮 𝓾𝓼𝓮𝓭 𝓪𝓼 𝓪 𝓫𝓪𝓭 𝓮𝔁𝓪𝓶𝓹𝓵𝓮!
 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

@Tibi Cel de-al doilea cont este al  meu. Primu nu imi apartine. Vacul este pe cs go si 1.6. Nu am source pe contu ala. Ca sa stii si tu

Edited by Fanta

231321

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

8 minutes ago, Anto'.' said:

Neutru 

Nu ma asteptam la asta, ma gandeam ca ai invatat ceva dar se pare ca nu, prima data il dai in gat apoi ii dai neutru, se pare ca iti e frica de el:HaHa_react:


  • C S S . E    Y  

R E S P E C T  !!!!!👻

                                                                           

 

   

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Acum 1 oră, Tibi a spus:

Nu ma asteptam la asta, ma gandeam ca ai invatat ceva dar se pare ca nu, prima data il dai in gat apoi ii dai neutru, se pare ca iti e frica de el:HaHa_react:

Am spus ceva despre parerea ta lasa ma cumetre impace =)) n ai ce face frica de el macar am avut tupeul sa il intreb de conturile alea ? sa vad care e treaba 


 

z55Pe3P.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

4 hours ago, Fanta said:

De ce doresti acest grad: Pentru a ajuta comunitatea

Foarte creativ si un motiv destul de bun, csz? toti vor sa ajute dar nu toti se descurca din cate am observat de cand sunt si eu pe aici.

4 hours ago, Fanta said:

Cat timp poti sa petreci pe server: 5-6 ore

Se vede. In cererea trecuta (facuta luni) aveai in poza 10 ore, acum ai 18. Daca ai fi stat macar 5 ore pe server ai fi avut acum aproape 30 (daca ai fi stat cate 5 ore pe zi <<asa cum spui>> + cateva ore in plus dupa ce ai facut cererea). Hai sa fim totusi sinceri.

+ parca era un timp de asteptare dupa ce s-a dat raspunsul final cererii anterioare, nu? o saptamana daca nu ma insel. 

++ daca e acel MeTaL pe care-l stiu, ar fi fost direct Contra si atat. Daca e un lucru pe care l-am invatat in viata, e acela ca oamenii nu se schimba.

:contra1:


 

                                                                                                                                                                   haFWNLF.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

29 minutes ago, Fanta said:

@CS Laur Ce coduri ma?

nu-i spune "ma" ca e de 3 ori mai mare ca tine.

Ai primit mute pentru limbaj si o sa fii RESPINS. Daca o sa mai ai dorinta poti reveni peste 7 zile cu alta cerere, sper ca pana atunci sa nu mai primesti mute.

TC.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...