Jump to content
iGreen

finisat Concurs FORUM TOP Poster august

Recommended Posts

Salut, cel care va acumula cele mai multe postari pe forum timp de 30 zile va primi VIP pe forum si o licenta CS:Source pe steam.

Se iau in calcul doar postarile facute timp de 30 de zile, mai jos aveti un exemplu

P4XwRHU.png

Timp de 30 de zile, adica de pe 3 iulie pana azi (3 august), eu am facut 282 de postari si nu prea particip la jocuri forumiste de asta pot sa zic ca sunt postari "calitative", dar se iau in calcul si postarile de la jocuri forumiste pentru ca acolo tot exista regulament, de exemplu la fiecare topic de la categoria jocuri forumiste poti lasa mesaj in acelasi topic doar dupa ce au lasat mesaj alti 7 oameni. De exemplu jocul se cheama numaratoare, tu ai numarat 10, atunci nu poti numara din nou pana nu se ajunge la 17, pentru a avita post hunt.

Daca pana pe 3 septembrie tot eu o sa fiu pe primul loc la postari atunci licenta de css o sa mi-o dau mie ? si o sa ofer doar VIP celui de pe al 2lea loc.

GOOD LUCK. ?

 


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 hour ago, Anto'.' said:

Question daca cineva are vip sau nu are nevoie sa da la urmatorul? 

nu ?


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Felicitari @cWkvWW0.pngBluEEEEE !

QViRqvs.png

 


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...