Jump to content
Alătură-te și tu grupului nostru de steam și grupului de facebook și nu uita să ne dai un like la pagina de facebook :) Read more... ×
Înainte de a începe navigarea pe forum te rugam să citești regulamentul general al comunității pentru a evita situații neplacute! Read more... ×

Salut vizitatorule!

Salutare prietene, bine ai venit în casa familiei roiale, noi suntem o elită unită și ne ajutăm reciproc.
Noi stăm mereu cu brațele deschise si acceptăm membri noi in familia noastră.
Te asigurăm că daca ești un om care știe ce inseamnă stima și bunul simț atunci o sa te incadrezi perfect in ELITEROYAL.
Alatură-te acum de noi și nu uita ca dupa crearea contului vei primi o confirmare pe mail in Inbox sau Spam.

Salut vizitatorule!

Guest Image

Salutare prietene, bine ai venit în casa familiei roiale, noi suntem o elită unită și ne ajutăm reciproc.
Noi stăm mereu cu brațele deschise si acceptăm membri noi in familia noastră.
Te asigurăm că daca ești un om care știe ce inseamnă stima și bunul simț atunci o sa te incadrezi perfect in ELITEROYAL.
Alatură-te acum de noi și nu uita ca dupa crearea contului vei primi o confirmare pe mail in Inbox sau Spam.

iGreen

anunt Concurs FORUM TOP Poster august

Recommended Posts

Salut, cel care va acumula cele mai multe postari pe forum timp de 30 zile va primi VIP pe forum si o licenta CS:Source pe steam.

Se iau in calcul doar postarile facute timp de 30 de zile, mai jos aveti un exemplu

P4XwRHU.png

Timp de 30 de zile, adica de pe 3 iulie pana azi (3 august), eu am facut 282 de postari si nu prea particip la jocuri forumiste de asta pot sa zic ca sunt postari "calitative", dar se iau in calcul si postarile de la jocuri forumiste pentru ca acolo tot exista regulament, de exemplu la fiecare topic de la categoria jocuri forumiste poti lasa mesaj in acelasi topic doar dupa ce au lasat mesaj alti 7 oameni. De exemplu jocul se cheama numaratoare, tu ai numarat 10, atunci nu poti numara din nou pana nu se ajunge la 17, pentru a avita post hunt.

Daca pana pe 3 septembrie tot eu o sa fiu pe primul loc la postari atunci licenta de css o sa mi-o dau mie ? si o sa ofer doar VIP celui de pe al 2lea loc.

GOOD LUCK. ?

Question daca cineva are vip sau nu are nevoie sa da la urmatorul? 

Question 2.0 daca e sa castig vip , o sa raman supervizor ??

By B R Ø N X ★,

da man. ai Supervizor ca primary rank si vip ca secondary. lel

Pe langa helper primesc si vip?

By B R Ø N X ★,

VIP pe forum.

1 hour ago, Anto'.' said:

Question daca cineva are vip sau nu are nevoie sa da la urmatorul? 

nu ?