Jump to content
Alătură-te și tu grupului nostru de steam și grupului de facebook și nu uita să ne dai un like la pagina de facebook :) Read more... ×
Înainte de a începe navigarea pe forum te rugam să citești regulamentul general al comunității pentru a evita situații neplacute! Read more... ×
TUTORIAL: CERERE GRAD Read more... ×

Salut vizitatorule!

Salutare prietene, bine ai venit în casa familiei roiale, noi suntem o elită unită și ne ajutăm reciproc.
Noi stăm mereu cu brațele deschise si acceptăm membri noi in familia noastră.
Te asigurăm că daca ești un om care știe ce inseamnă stima și bunul simț atunci o sa te incadrezi perfect in ELITEROYAL.
Alatură-te acum de noi și nu uita ca dupa crearea contului vei primi o confirmare pe mail in Inbox sau Spam.

Salut vizitatorule!

Guest Image

Salutare prietene, bine ai venit în casa familiei roiale, noi suntem o elită unită și ne ajutăm reciproc.
Noi stăm mereu cu brațele deschise si acceptăm membri noi in familia noastră.
Te asigurăm că daca ești un om care știe ce inseamnă stima și bunul simț atunci o sa te incadrezi perfect in ELITEROYAL.
Alatură-te acum de noi și nu uita ca dupa crearea contului vei primi o confirmare pe mail in Inbox sau Spam.

iGreen

Concurs - adminul lunii iulie 2019 - css.eliteroyal.ro - castigatoare Zappy

Recommended Posts

Salut, facem in fiecare luna concurs cu adminul lunii. Cei din staff se voteaza intre ei si cine va avea cele mai multe voturi va primi UPGRADE + VIP (PREMIUM) pe forum.
Atentie nu va puteti vota singuri pe voi. Trebuie sa argumentati de ce ati ales sa-l votati pe X sau Y. Nu puteti sa votati un Owner sau Co-Owner dar ei au dreptul sa voteze.

@PJCu9mN.pngCSS Staff

Haze zic ca merita la modul in care se intereseaza de playerii sa vada daca au avut ban etc. 

By ConstantinBoss,

argumentarea dece ???

3 hours ago, iGreen said:

Salut, facem in fiecare luna concurs cu adminul lunii. Cei din staff se voteaza intre ei si cine va avea cele mai multe voturi va primi UPGRADE + VIP (PREMIUM) pe forum.
Atentie nu va puteti vota singuri pe voi. Trebuie sa argumentati de ce ati ales sa-l votati pe X sau Y. Nu puteti sa votati un Owner sau Co-Owner dar ei au dreptul sa voteze.

@PJCu9mN.pngCSS Staff

eu o votez pe @eVEPzM7.pngZappy

in final e posibil sa o votam si pe ea ? ca pana acu juca cu accountu lu fratesu ?  

1 oră în urmă, ConstantinBoss a spus:

eu o votez pe @eVEPzM7.pngZappy

in final e posibil sa o votam si pe ea ? ca pana acu juca cu accountu lu fratesu ?  

Multumesc mult, chico?

@Kirito3 cred ca ai incurcat ceva, baiatu a intrat ultima data pe forum pe 29 iulie, uite 

d2EyOMk.png

cel mai probabil (98%) va primi remove.

1 oră în urmă, B R Ø N X a spus:

@5wzSS6J.pngjynsshu  caterinca si-si face treaba.

Acum 55 minute, DUMBASS_RO a spus:

@5wzSS6J.pngjynsshu  caterinca si-si face treaba.

Multumesc frumos baieti! 😘👌

Acum 2 ore, iGreen a spus:

@Kirito3 cred ca ai incurcat ceva, baiatu a intrat ultima data pe forum pe 29 iulie, uite 

d2EyOMk.png

cel mai probabil (98%) va primi remove.

Pe forum nu am verificat când a fost activ, eu vorbeam strict de joc, am zis ca e activ fiindcă de fiecare dată când intram pe la 12-01 noaptea îl vedeam on
dacă va primi remove atunci votul meu merge la @5wzSS6J.pngjynsshu

votez @eVEPzM7.pngZappy  , Bianca cel putin mereu m-am inteles bine cu ea si nu am avut nici o altercatie de la admin la admin .

spor in continuare la joc . "tibilina"

Acum 48 minute, jynsshu a spus:

Eu o votez @eVEPzM7.pngZappy  🙂 

Multumesc! 🙂

Acum 14 minute, HAZE // a spus:

votez @eVEPzM7.pngZappy  , Bianca cel putin mereu m-am inteles bine cu ea si nu am avut nici o altercatie de la admin la admin .

spor in continuare la joc . "tibilina"

Multumesc! 🙂

Guest
This topic is now closed to further replies.