Jump to content
Alătură-te și tu grupului nostru de steam și grupului de facebook și nu uita să ne dai un like la pagina de facebook :) Read more... ×
Înainte de a începe navigarea pe forum te rugam să citești regulamentul general al comunității pentru a evita situații neplacute! Read more... ×

Salut vizitatorule!

Salutare prietene, bine ai venit în casa familiei roiale, noi suntem o elită unită și ne ajutăm reciproc.
Noi stăm mereu cu brațele deschise si acceptăm membri noi in familia noastră.
Te asigurăm că daca ești un om care știe ce inseamnă stima și bunul simț atunci o sa te incadrezi perfect in ELITEROYAL.
Alatură-te acum de noi și nu uita ca dupa crearea contului vei primi o confirmare pe mail in Inbox sau Spam.

Salut vizitatorule!

Guest Image

Salutare prietene, bine ai venit în casa familiei roiale, noi suntem o elită unită și ne ajutăm reciproc.
Noi stăm mereu cu brațele deschise si acceptăm membri noi in familia noastră.
Te asigurăm că daca ești un om care știe ce inseamnă stima și bunul simț atunci o sa te incadrezi perfect in ELITEROYAL.
Alatură-te acum de noi și nu uita ca dupa crearea contului vei primi o confirmare pe mail in Inbox sau Spam.

RazvanNNN

acceptat Cerere Helper RazvanNNN

Recommended Posts

• Prenume: Razvan
  • Varsta: 22
  • Nickname din joc:  RazvanNNN
  • Cu ce nume ai mai jucat: Doar acesta
  • Steam ID:  STEAM_1:1:41640809
  • Profil steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198043547347
  • Experienta sourcemod: Nu foarte multa
  • De ce doresti acest grad:  Sa ajut serverul.
  • Cat timp poti sa petreci pe server: 2-3 ore
  • De ce crezi ca vei fi acceptat: Ma inteleg atat cu membrii staff-ului, cat si cu jucatorii.
  • Cum ai aflat de server: Gametracker
  • Ai intrat pe serverul de discord -  Da
  • Gradul dorit  -  Helper
  • Faci parte din grupul de facebook  - Da
  • Faci parte din grupul de steam  - Da
  • Link cu prezentare  https://eliteroyal.ro/forum/topic/16856-prezentare-razvannnn/
  • Link cu poza cand scrii !active si apesi pe 1 -   https://imgur.com/a/GGQgp6D                                                       
  • Dovada ca ai citit regulamentul adminilor: 9. Daca esti admin atunci nu uita sa dai pro si contra la fiecare cerere de grad, in caz contrar vei primi remove la a 3-a cerere la care nu ai lasat parere. Nu uita ca parerea ta conteaza si tinem cont de fiecare parere.

1. Cum trebuie sa te comporti cu jucatorii? – Sa ii respecti si sa ai un comportament frumos.
  2. Cum procedezi atunci cand cineva vorbeste despre alt server? - !silence nume 10000 reclama.
  3. Ce trebuie sa scrii in consola ca sa faci un demo? – record + “nume” apoi stop pentru a opri demo-ul
  4. Trebuie sa scrii parerea ta la cererile de grad? – Da, la toate cererile. In cazul in care nu vei comenta la 3 cereri, vei primi remove.
  5. Ce se intampla daca nu ai activitate pe server? – Gradul va fi suspendat.
  6. Cum se pune un vot de mape? - !maphistory apoi !votemap
  7. Ce trebuie sa scrieti in chat ca sa apara un vot cu intrebarea urmatoare: "Doriti sa schimbam mapa" si sa fie 3 raspunsuri posibile - Da, Nu si Nu stiu" ? - !vote “Doriti sa schimbam mapa?” “Da” “Nu” “Nu stiu”

Contra poate imi schimb parerea dar nu cred  @aa5fDLR.pngRazvanNNN vezi ca nu merge link-ul de la dovada ca ai ore si prezentare i gave u a tip 😉 la '' de ce doresti grad''nu poti impresiona cu atat second tip 😉 după ce faci link ul cu orele imi schimb parerea iar pentru ca nu ai experienta poti dau un ochi peste 

:pro:

Tocmai ce am venit din concediu și nu am apucat sa joc foarte mult asa ca nu o sa mi dau cu părerea! 

Acum 3 ore, Anto'.' a spus:

Contra poate imi schimb parerea dar nu cred  @aa5fDLR.pngRazvanNNN vezi ca nu merge link-ul de la dovada ca ai ore si prezentare i gave u a tip 😉 la '' de ce doresti grad''nu poti impresiona cu atat second tip 😉 după ce faci link ul cu orele imi schimb parerea iar pentru ca nu ai experienta poti dau un ochi peste 

Te asigur ca am experienta , iar in legatura cu link-urile . Copy paste inca functioneaza 🙂

:pro:

Acum 14 minute, RazvanNNN a spus:

Te asigur ca am experienta , iar in legatura cu link-urile . Copy paste inca functioneaza 🙂

De prezentare stiu eu am aprobat o ^^

Acum 8 ore, Dolixec. a spus:

Eu zic pro.

O singura cerinta am : Rezolva microfonu' ala ca imi baraie capu' cand aud boost-u ala maximizat pe el.

Multumesc . De indata ce intru astazi pe server intru la setari si il rezolv

ce raspuns sa mai dau daca am dat unhidden 🤣

nu te prea cunosc

ca iti vezi de treaba ta 🙂

Neutru 

Nu prea il cunosc, am jucat o singura data cu el...

pro

13 hours ago, IuliaN. said:

Pro

Omule, eu inteleg ca se mai fac confuzii intre sv de go si arena, dar chiar asa sa confuzi sv de arena cu sv de css :)) 

Avand in vedere ca faci parte din staff ul sv ului de arena, n ai voie sa ti lasi opinia la alte cereri care nu tin de arena 

Pe viitor sa nu se mai intample :)) 

Guest
This topic is now closed to further replies.