Jump to content

Recommended Posts

13 minutes ago, Anto'.' said:

nu exista categorie de discutii la serveru de css?


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok. Ai 2 demo-uri in care a facut in total 3 kill-uri.

Pe primul nu e nimic suspect.

Pe al doilea demo nu sunt sigur daca e aim la primul kill. Al doilea kill pare chiar legit avand in vedere ca nu era la niciun metru distanta de el iar usp-ul are acuratete destul de buna. Totusi primul kill imi pare putin suspect insa nu sunt chiar asa sigur. Poate fi si acel noroc de cum s-au dus gloantele. 


 

                                                                                                                                                                   haFWNLF.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Anto'.' muta-l te rog unde trebuie, ms


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Acum 31 minute, B R Ø N X a spus:

Ok. Ai 2 demo-uri in care a facut in total 3 kill-uri.

Pe primul nu e nimic suspect.

Pe al doilea demo nu sunt sigur daca e aim la primul kill. Al doilea kill pare chiar legit avand in vedere ca nu era la niciun metru distanta de el iar usp-ul are acuratete destul de buna. Totusi primul kill imi pare putin suspect insa nu sunt chiar asa sigur. Poate fi si acel noroc de cum s-au dus gloantele. 

Concluzie? 


 

z55Pe3P.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

2 minutes ago, Anto'.' said:

Concluzie? 

Asteptam si parerea celorlalti. Insa dintr-un minut de demo n-am cum sa-mi dau seama daca este un low fov aim sau nu are nimic.


 

                                                                                                                                                                   haFWNLF.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...