Jump to content
Alătură-te și tu grupului nostru de steam și grupului de facebook și nu uita să ne dai un like la pagina de facebook :) Read more... ×
Înainte de a începe navigarea pe forum te rugam să citești regulamentul general al comunității pentru a evita situații neplacute! Read more... ×

Salut vizitatorule!

Salutare prietene, bine ai venit în casa familiei roiale, noi suntem o elită unită și ne ajutăm reciproc.
Noi stăm mereu cu brațele deschise si acceptăm membri noi in familia noastră.
Te asigurăm că daca ești un om care știe ce inseamnă stima și bunul simț atunci o sa te incadrezi perfect in ELITEROYAL.
Alatură-te acum de noi și nu uita ca dupa crearea contului vei primi o confirmare pe mail in Inbox sau Spam.

Salut vizitatorule!

Guest Image

Salutare prietene, bine ai venit în casa familiei roiale, noi suntem o elită unită și ne ajutăm reciproc.
Noi stăm mereu cu brațele deschise si acceptăm membri noi in familia noastră.
Te asigurăm că daca ești un om care știe ce inseamnă stima și bunul simț atunci o sa te incadrezi perfect in ELITEROYAL.
Alatură-te acum de noi și nu uita ca dupa crearea contului vei primi o confirmare pe mail in Inbox sau Spam.

Recommended Posts

•    Nick-ul pe server:fREAK.
  •    Sugestia:Sa se bage mai multe chestii pe shop pentru ca nu prea ai ce sa faci cu creditele.
  •    Beneficii:Nu sunt neaparat benificii.
  •    Alte comentarii:Nimic.

Sunt deacord

Eu as propune asa:

Sa adaugi bhop la 100k credite sau ceva de genu pentru ca creditele se fac repede si pretul sa fie mai mare.

Sa adaugi tracers(liniile colorate cand tragi) la un pret cam la fel cu bhop ul.

Ai putea sa adaugi sistem de vip si sa il cumperi la 1 milion de credite sau mai mult sau la 5-10e sau printr o cerere pe forum dar sa ai niste cerinte destul de grele pentru a obtine vip.

Parasuta la 50k credite.

Propun punerea a 5 sau mai multe sunete pe mapa,mi se pare ca 2 sunt prea putine si adaugarea bhop-ului la 250k credits

O sa pun 5 sunete dar idea cu bhopul nu cred ca e buna pentru un server comp

Si o sa marim nr de credite pentru trails cum a zis avee

Eu ziceam de tracers adica cand tragi un glont sa se vada o linie colorata,nu de trails.

Propun ca t si ct sa nu se mai auda intre ele,e un sv de comp totusi

Eu zic sa se adauge ce am propus eu si ice pentru ca nimeni nu mai reactioneaza sau propun ceva.

@2855khh.pngiGreen Daca poti sa te uiti mai sus si sa raspunzi la propunerile facute de mine si ice

Nu cred ca daca va fi adaugat bhopul pe server vor fi probleme.Oamenii vor fi mai activi ca sa il cumpere

On 10/19/2019 at 11:12 PM, avew211 said:

Eu ziceam de tracers adica cand tragi un glont sa se vada o linie colorata,nu de trails.

am pus acum un plugin care arata o linie din punctul de unde te-a omorat inimicul pana la corpul tau, la asta te referi?