Jump to content

Recommended Posts

Stiu ca la un moment dat era discutia sa se faca prezenta odata la 1 luna, dar stiu ca s a renuntat la idee. 

Asa ca va intreb pe toti daca ati fi de acord ca pe toate serverele odata la 1 luna sa se face 1 prezenta 

In caz de va fi accepata aceasta parere, propun sa discutam in comun cat timp va fi deschis topicul de prezenta, care vor fi sanctiunile etc. 

Sper ca vi se pare o idee buna :)) 


f5Nqr7D.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

mi se pare ok

dar mi sar parea ok sa se mai faca curat in sensul ca unii "comenteaza aiurea'' dar nu intra pe server si au grad mai mare si alti chit ca ai inceput scoala dar mi sar parea ok sa ii vad si pe ei activi nu doar pe mine xd ,fuego si inca vreo 2 tot asa sa se faca o chestie ca un chestionar si o data cu gradul primit sa faci cu  20 min in plus pe serverul pe care ai grad si sa semnezi in chestionar cat timp ai stat in ziua aia de ex : intru la 12:30 ma duc pe forum scriu ora la care am inceput sa ma joc si la ora 14:00 semnez iar pentru ca am terminat si ca helper sa ai 5 ore pe saptamana ca admin 6:30 ca admin+ 7 si tot asa..fiindca uni dupa ce au grad nu ii mai intereseaza si nu mi se pare greu sa se faca chestia asta sau se mai poate face cv @2855khh.pngiGreen LA admini ,helper ,god ,ets sa se faca o chestie si cand intri pe server sa apesi start ca sa inregistrezi orele pe care le ai facut in timpul respectiv si cand termini sa pui stop si sa se treaca undeva intr-o fisa pe care o ai aici pe forum mi se pare geniala aceasta modalitate de a vedea cine este activ si cine nu .


iustin stacioaia

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

1 minute ago, iustinTEP said:

mi se pare ok

dar mi sar parea ok sa se mai faca curat in sensul ca unii "comenteaza aiurea'' dar nu intra pe server si au grad mai mare si alti chit ca ai inceput scoala dar mi sar parea ok sa ii vad si pe ei activi nu doar pe mine xd ,fuego si inca vreo 2 tot asa sa se faca o chestie ca un chestionar si o data cu gradul primit sa faci cu  20 min in plus pe serverul pe care ai grad si sa semnezi in chestionar cat timp ai stat in ziua aia de ex : intru la 12:30 ma duc pe forum scriu ora la care am inceput sa ma joc si la ora 14:00 semnez iar pentru ca am terminat si ca helper sa ai 5 ore pe saptamana ca admin 6:30 ca admin+ 7 si tot asa..fiindca uni dupa ce au grad nu ii mai intereseaza si nu mi se pare greu sa se faca chestia asta sau se mai poate face cv @2855khh.pngiGreen LA admini ,helper ,god ,ets sa se faca o chestie si cand intri pe server sa apesi start ca sa inregistrezi orele pe care le ai facut in timpul respectiv si cand termini sa pui stop si sa se treaca undeva intr-o fisa pe care o ai aici pe forum mi se pare geniala aceasta modalitate de a vedea cine este activ si cine nu .

Imi place cum gandesti, dar e prea mare bataia de cap. Prezenta Staff este pentru a obliga pe cei din staff sa intre mai des pe forum 


f5Nqr7D.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

da da uite ca nu e numeni pe server doar eu cu niste baieti , ieri a am fost tot eu cu xd si cu fuego ...in rest nu am prea vazut si nici la cererea mea de admin+ nu am vazut ca s-au dat doar tu cu xd de asta zic.....ai putin timp sa intri pe server ??

 


iustin stacioaia

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Degeaba prezenta forum daca pe srv e plin de codati așa-i @5I3ajds.pngBIDOANIE de cate ori sa raportez un codat pana vezi.  Ai iesit atuncea poate ceva probleme dar celălalt o rămas sa joace cu wall după ce ai plecat tu.

Eu propun  ca cei din staff sa fie  mai activi pe srv exact ca Css staff jos palaria pt voi baieti . NOTA 10 PT VOI 


Is doar un gamer for fun 

#Anime rules 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

9 hours ago, iustinTEP said:

apesi start ca sa inregistrezi orele pe care le ai facut in timpul respectiv si cand termini sa pui stop si sa se treaca undeva intr-o fisa

Cred că e ok si statsme/active. Ori pur si simplu vor vedea fondatorii/co-fondatorii serverului (owner, co-owner) pentru că au grade mari deoarece sunt pe servere. 

Cum a spus si iGreen, dacă mai vede puțini jucători pe GO, asta însemnând că nici cei de pe server cu grade/roluri nu vor să intre vor lua Remove, asta ar trebui să-i "motiveze"

@cWkvWW0.pngBluEEEEE dacă sunt activi pe server sau nu, asta pot spune Ownerii și Co-Ownerii, doar sunt activi, dacă nu, nu vor mai fi owneri/co-owneri. Simplu.

Concluzia: Contra. Asta pot spune Ownerii si co-owneri cine a fost activ si cine nu. Fără complicatii.

 

Edited by StockOuT
Greșeli minore de punctuație.

  ❤️ 
| 210193?type=medium |

Steam Profile badge for ໓h໐๓: Get your our own Steam Signature at SteamProfile.com

1802162658_MYDIS.gif.2fc65044f3023ebc69745bd268cbe7f2.gif
#tellmystory

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

@210.pngMr.Ted❤✘Pufulet hai sa o luam de la inceput, eu de abia intru pe server si aud ca ma injuri, eram si inca sunt racit asa ca nu prea sunt in apele mele. Imi spui ca nu am admin chat, voi cand va luati de un baiat cu prime. Ma uit in admin chat si vad ca spui "bot ala are wall", atunci de unde sa stiu eu care are wall cand voi va luati de un baiat cu prime si pe admin chat scrii ca altcineva are wall. Era final de mapa, iar mapa urmatoare l-am filmat si i-am dat ban. Presupun ca prietenul tau Ro Bot alex a scris in admin chat "mai e un codat", eu de unde sa stiu cine si ce si cum ? Dupa putin timp am vazut ca iar va luati de baiatul ala si am presupus ca el e (nu-i mai stiu numele, dar parca il mai vazusem pe sv). M-am uitat pe el 5-10 min si dupa am iesit pt ca aveam treaba irl. Asa ca poti ramane tu sa faci oridine pe css si sa nu te mai iei de playerii si staff-ul de pe go. Apropo cu limbajul ala nu prea cred ca iti faci bine prezenta de pe css


76561198389486003.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

După mine e o idee ok asta cu prezența. Am tot făcut curat prin admini în ultimele 2 luni după activitatea de pe forum. Anunțați adminii pe Steam că dacă nu vizitează forum-ul să nu se mire de ce sunt "z" pe server și că nu au accese.

@cWkvWW0.pngBluEEEEE Ocupă-te tu te rog de un model și postează-l. Evidența remove-urilor va fi pusă tot în topic-ul ăla. T/C.


*Steam Level Collector*

76561198319006379.png

GhQPE4T.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

14 hours ago, BluEEEEE said:

Stiu ca la un moment dat era discutia sa se faca prezenta odata la 1 luna, dar stiu ca s a renuntat la idee. 

Asa ca va intreb pe toti daca ati fi de acord ca pe toate serverele odata la 1 luna sa se face 1 prezenta 

In caz de va fi accepata aceasta parere, propun sa discutam in comun cat timp va fi deschis topicul de prezenta, care vor fi sanctiunile etc. 

Sper ca vi se pare o idee buna :)) 

Eu am alta idee, tu esti owneru la server u de csgo si as vrea sa contactezi fiecare admin si sa imibraportezi poimane intru-un mesaj privat toate rezultatele si la ce concluzie ai ajuns, ms.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Dolixec. Vezi te rog cine are grad pe forum si nu a intrat de 2 zile sa le dai remove (exceptie iAbgryPian)


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...