Jump to content
iGreen

scoatem !cw ?

Recommended Posts

Scoatem !cw sau cum?

@PJCu9mN.pngCSS Staff


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am vazut ca multa lume foloseste comanda "!cw", deci eu propun sa nu o scoti. In plus, nu cred ca influenteaza negativ calitatea jocului si cu siguranta se gasesc cativa care sa zica "Aha, au scos skinurile de pe server, hai sa merg pe alt server unde sunt skinuri". Asta e parerea mea, eu nu folosesc comanda, prin urmare nu ma deranjeaza in vreun fel, dar probabil ca sunt cativa copii care intra pe server doar pentru skinuri.


"Every struggle in your life has shaped you into the person you are today. Be thankful for the hard times, they can only make you stronger" 

                                                                                                                              

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

1 hour ago, Winny said:

Am vazut ca multa lume foloseste comanda "!cw", deci eu propun sa nu o scoti. In plus, nu cred ca influenteaza negativ calitatea jocului si cu siguranta se gasesc cativa care sa zica "Aha, au scos skinurile de pe server, hai sa merg pe alt server unde sunt skinuri". Asta e parerea mea, eu nu folosesc comanda, prin urmare nu ma deranjeaza in vreun fel, dar probabil ca sunt cativa copii care intra pe server doar pentru skinuri.

se duc pe servere rusesti sa joace cu !cw ? 😄

 


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skinurile reprezinta o forma de "flexare" in orice joc posibil.

In opinia mea, aceste forme nu ma deranjeaza psihic.

In primul rand, pentru a avea un "timing" foarte bun trebuie sa le folosesti pe cele "default".

In al doilea rand, anumite "skinuri" duc la o forma de dependenta majora.

In concluzie, dupa cele spuse mai sus, skinurile au avantajele si dezavantajele lor, drept pentru care a-i putea sa le lasi "on" pentru a nu se declansa un "razboi" intre jucatori si staff.


Semnătură.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok, acum cand scrii !cw este optiune sa dai direct disable la skinuri fara sa le dezactivezi pe fiecare in parte


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Acum 3 ore, focusx a spus:

Skinurile reprezinta o forma de "flexare" in orice joc posibil.

In opinia mea, aceste forme nu ma deranjeaza psihic.

In primul rand, pentru a avea un "timing" foarte bun trebuie sa le folosesti pe cele "default".

In al doilea rand, anumite "skinuri" duc la o forma de dependenta majora.

In concluzie, dupa cele spuse mai sus, skinurile au avantajele si dezavantajele lor, drept pentru care a-i putea sa le lasi "on" pentru a nu se declansa un "razboi" intre jucatori si staff.

:))))))))


𝓘'𝓶 𝓷𝓸𝓽 𝓽𝓸𝓽𝓪𝓵𝓵𝔂 𝓾𝓼𝓮𝓵𝓮𝓼𝓼. 𝓘 𝓬𝓪𝓷 𝓫𝓮 𝓾𝓼𝓮𝓭 𝓪𝓼 𝓪 𝓫𝓪𝓭 𝓮𝔁𝓪𝓶𝓹𝓵𝓮!
 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

e ok comanda, eu zic sa o pastram!


  • C S S . E    Y  

R E S P E C T  !!!!!👻

                                                                           

 

   

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

3 hours ago, [FailCrew]Ayden said:

Cu skinurile de pe arme sunt perfect de acord dar skinurile de la playeri te induc mai mult in eroare nu stii care ii ct si care ii tero

eu cred ca cine nu cunoaste ca un DEMONIU ROSU DESCHIS e TERO si un ANIME ALBASTRU DESCHIS e CT  atunci acea persoana nu detine partea dreapta a creierului sau are daltonism, in rest toate skinurile sunt aproape default doar cu mici modificari (mai moderne) si e EXTREM de usor sa-ti dai seama cine e ct si cine e tero.

POST SCRIPTUM:

si pentru baieti / fete cu capabilitati reduse de a face diferenta USOARA intre skinuri este pus anunt pe server care apare o data la fiecare minut cum poate dezactiva skinurile de player prin comanda cl_minmodels 1 dar avand in vedere ca capabilitatile mintale reduse nu le permite sa citeasca in limba romana aici din pacate eu deja eu nu mai am nici un sfat pentru ei.

ps2: ayden nu ma refer direct la tine, zic si eu asa.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stai calm nu am luat-o personal ideia este ca mi-sa intamplat de cateva ori sa merg in spatele unuia cu skin de grim reaper;)) si sa ma trezesc ca ii enemy dar nu pot sa zic ca ii vina skinului ca te multe ori nu ma concetrez la joc 


signature si atat

Share this post


Link to post
Share on other sites

@[FailCrew]Ayden 

Imagini pentru grim reaper

Eu cred ca nu e greu sa-ti dai seama ca asa un personaj nu poate fi nicidecum un CT care ajuta batranii si copiii impotriva teroristilor 🙂


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...