Jump to content

Recommended Posts

Prenume: GYULYANO.
Varsta: 18.
Nickname din joc: GYULYANO.
Cu ce nume ai mai jucat: -ColdZera.
Steam ID  STEAM_  :1:2460256134
Profil steam: nu am..
Experienta helper/admin: 3 ani.
De ce doresti acest grad:  ajutarea serverului.
Cat timp poti sa petreci pe server: 5-6 ore.
De ce crezi ca vei primi PRO de la staff:  Pentru ca nu au de ce sa imi dea CONTRA*.
Cum ai aflat de server [numele jucatorului prin care ati aflat de server]: joc de mult nu mai tin minte.
Ai intrat pe serverul de discord [click] -  nu.
Gradul dorit [click] -   Helper. 
Faci parte din grupul de facebook [click] -  nu.
Faci parte din grupul de steam [click] - Nu.
Link cu poza cand scrii !active si apesi pe 1 -    https://www.gametracker.com/server_info/css.eliteroyal.ro:27015/top_players/?query=GYULYANO-_-Th3K1NG                             
Dovada ca ai citit regulamentul adminilor:  Daca faci parte din staff trebuie sa ai activitate pe server, sa ai un limbaj adecvat si sa reactionezi la cererile de pe forum.
Intrebari de test..

Cum trebuie sa te comporti cu jucatorii? - Pastram un comportament decent si actionam pe masura problemelor create de jucator.
Ce trebuie sa scrii in consola ca sa faci un demo? - record .
Ce se intampla daca nu scrii parerea ta la cererile de grad facute de altii?   Remove.  
Ce se intampla daca nu ai activitate pe server? - Remove .
Cum se pune un vot de mapa? !votemap.
Ce trebuie sa scrieti in chat ca sa apara un vot cu intrebarea urmatoare: "Doriti sa schimbam harta?" si sa fie 3 raspunsuri posibile - Da, Nu si Nu stiu" ? !vote "Doriti sa schimbam harta?" "Da" "Nu" "Nu stiu" .

Share this post


Link to post
Share on other sites

@PJCu9mN.pngCSS Staff are peste 50 de ore


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu-i dau Pro că știu ce dobitoc se află-n spatele persoanei, dar cumpără-ți un microfon că parcă stai cu el la douăj de km și tu și așa abia deschizi gura când vorbești.


*Steam Level Collector*

76561198319006379.png

GhQPE4T.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

7 hours ago, Dolixec. said:

Eu-i dau Pro că știu ce dobitoc se află-n spatele persoanei, dar cumpără-ți un microfon că parcă stai cu el la douăj de km și tu și așa abia deschizi gura când vorbești.

Am altu

Share this post


Link to post
Share on other sites

9 hours ago, Twister98 said:

nu stiu ce sa zic se cam bat in cap orele...

 

are peste 200 de ore, uite in linkul pus de dyblox

8 hours ago, Dolixec. said:

Eu-i dau Pro că știu ce dobitoc se află-n spatele persoanei, dar cumpără-ți un microfon că parcă stai cu el la douăj de km și tu și așa abia deschizi gura când vorbești.

si sa-si cumpere si steam ca sa-l adaugam in eliteroyal gang


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...