Jump to content
Wikilix [Wiki] ◬

acceptat Cerere grad WikilixWiki

Recommended Posts

  • Prenume: Irina.
  • Varsta: 18 ani
  • Nickname din joc: WikilixWiki
  • Cu ce nume ai mai jucat: WikilixWiki
  • Steam ID : STEAM_0:1:22198688
  • Profil steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198404239505/
  • Experienta helper/admin: da, pe 1.6. 
  • De ce doresti acest grad: ca sa adminez alaturi de Doli, si sa ajut serverul daca e nevoie.
  • Cat timp poti sa petreci pe server: cam o ora pe zi, depinde.
  • De ce crezi ca vei primi PRO de la staff: why not?
  • Cum ai aflat de server : de la Doli. 
  • Ai intrat pe serverul de discord [click] - nu 
  • Gradul dorit [click] -  nu conteste
  • Faci parte din grupul de facebook [click] - nu
  • Faci parte din grupul de steam [click] - nu inca.
  • Link cu prezentare [click]   
  • Link cu poza cand scrii !active si apesi pe 1 -        https://www.gametracker.com/player/◬Wikilix [Wiki]/css.eliteroyal.ro:27015/                                                         
  • Dovada ca ai citit regulamentul adminilor:  

Intrebari de test.

  1. Cum trebuie sa te comporti cu jucatorii? - exemplar.
  2. Ce trebuie sa scrii in consola ca sa faci un demo? -    record nume.
  3. Ce se intampla daca nu scrii parerea ta la cererile de grad facute de altii? - primesti downgrade pana la remove. 
  4. Ce se intampla daca nu ai activitate pe server? - remove  
  5. Cum se pune un vot de mapa? - sm_vote Harti "hartax" "hartax1" "hartax2" sau sm_votemap harta1 harta2 harta3
  6. Ce trebuie sa scrieti in chat ca sa apara un vot cu intrebarea urmatoare: "Doriti sa schimbam mapa" si sa fie 3 raspunsuri posibile - Da, Nu si Nu stiu" ? -sm_vote "Doriti sa schimbam mapa" "Da" "Nu" "Nu stiu"

աɨӄɨʟɨӼաɨӄɨ

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pro


𝓘'𝓶 𝓷𝓸𝓽 𝓽𝓸𝓽𝓪𝓵𝓵𝔂 𝓾𝓼𝓮𝓵𝓮𝓼𝓼. 𝓘 𝓬𝓪𝓷 𝓫𝓮 𝓾𝓼𝓮𝓭 𝓪𝓼 𝓪 𝓫𝓪𝓭 𝓮𝔁𝓪𝓶𝓹𝓵𝓮!
 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

13 minutes ago, ObIto.# said:

Neutru, nu te cunosc , nu te-am vazut pe server cat timp am fost eu acolo asa ca mna

Din moment ce tu abia ai revenit, e si normal sa nu o vezi. Joaca cand joc si eu, ba chiar mai des decat mine. A jucat catva timp pe un cont de al meu, pana sa-i cumpar jocul.

By Obi,

Am revenit de aproape 2 luni si nu am vazuto in timpul asta ... da las asa , nu mai zic nimica


*Steam Level Collector*

76561198319006379.png

GhQPE4T.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ObIto.# ce conteaza daca ma cunosti tu sau daca m-ai vazut tu pe server daca eu iti dau si iti arat concret cate ore am pe server? 

De cate ori am intrat nu te-am vazut niciodata, nici recent. Si chiar daca eram impreuna pe server crezi ca vorbeam ceva?  Si din cate stiu trebuie sa se respecte orele, deci ce spui tu acolo e oricum incorect din punct de vedere al regulilor. Whatever.

By Obi,

conteaza pentru creare pareri, odata ce eu nu te-am vazut nu ti-am vazut comportamentul cum as putea da o parere draga mea? ... + nici nu prea ma intereseaza numarul de ore , as da mai bine unuia cu 2 ore si care ii stiu copmortamentul , decat la cineva pe care nu-l cunosc deloc si are orele necesare ... + este parerea proprie pot sa-ti dau pro/contra dupa cum mi se pare mie ca e mai bine ... dar din fericire am dat neutru ca sa nu fie contra (nu ca ar conta un contra prin atatia de pro... "normal asta, asa se mai face pe aici" ... Mda , daca intelegi bine daca nu iar bine


աɨӄɨʟɨӼաɨӄɨ

Share this post


Link to post
Share on other sites

3 minutes ago, ◬Wikilix [Wiki] said:

De cate ori am intrat nu te-am vazut niciodata, nici recent. Si chiar daca eram impreuna pe server crezi ca vorbeam ceva?  Si din cate stiu trebuie sa se respecte orele, deci ce spui tu acolo e oricum incorect din punct de vedere al regulilor. Whatever.

obito are dreptate parerea trebuie argumentata

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

@PAgcyBw.pngDybloX am dat argument la neutrul meu frate...dar nu imi mai bat capul degeaba... parerea mea finala e neutra si atat ... daca aveti ceva cu asta, va uscati gura degeaba, nu prea imi pasa... eu tin doar de principile mele si ce cred ca ca e mai bine pentru mine! (da pentru mine) ... daca mai vrei sa spui ceva wiki o spui in privat


giphy.gif

giphy.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

23 minutes ago, ◬Wikilix [Wiki] said:

?

el ti-a dat NEUTRU, asta NU e RAU, e BINE, nu stiu de ce ai reactionat asa, saracu obito cred ca se gandeste acum "WTF is going on 😄 "

ACCEPTAT(a), bine ai venit in staff, parola ti-o dau pe steam 😉

 

By Obi,

geva in genu' dragul meu green =))


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...