Jump to content
Alătură-te și tu grupului nostru de steam și grupului de facebook și nu uita să ne dai un like la pagina de facebook :) Read more... ×
Înainte de a începe navigarea pe forum te rugam să citești regulamentul general al comunității pentru a evita situații neplacute! Read more... ×
TUTORIAL: CERERE GRAD Read more... ×

Salut vizitatorule!

Salutare prietene, bine ai venit în casa familiei roiale, noi suntem o elită unită și ne ajutăm reciproc.
Noi stăm mereu cu brațele deschise si acceptăm membri noi in familia noastră.
Te asigurăm că daca ești un om care știe ce inseamnă stima și bunul simț atunci o sa te incadrezi perfect in ELITEROYAL.
Alatură-te acum de noi și nu uita ca dupa crearea contului vei primi o confirmare pe mail in Inbox sau Spam.

Salut vizitatorule!

Guest Image

Salutare prietene, bine ai venit în casa familiei roiale, noi suntem o elită unită și ne ajutăm reciproc.
Noi stăm mereu cu brațele deschise si acceptăm membri noi in familia noastră.
Te asigurăm că daca ești un om care știe ce inseamnă stima și bunul simț atunci o sa te incadrezi perfect in ELITEROYAL.
Alatură-te acum de noi și nu uita ca dupa crearea contului vei primi o confirmare pe mail in Inbox sau Spam.

iGreen

CSS Models/Materials de pe server [arhiva .rar]

Recommended Posts

Salut, azi am sters jumate din skinurile de pe server, le-am lasat doar pe cele calitative care iti dai seama direct cine e CT/TERO ca sa nu mai fie nevoie de comanda cl_minmodels 1 si am scos de tot sunetele de la sfarsit de runda pentru ca erau foarte multe si deja erau vechi si dura timp ca sa fie descarcate de catre jucatorii noi, am testat personal si in 3 minute s-au descarcat toate de pe server [fibra], am facut asta pentru cei care au netul mai slab sau se afla in regiuni unde netul este suprasolicitat din cauza pandemiei si ca sa nu astepte mult timp sa descarce de pe server, dar pentru cei cu netul SUPER-EXTREM de SLAB am urcat o arhiva cu toate materialele si modelele de pe server.

Link download - CLICK

EDIT: download in 3 minute - distanta intre mine si server Chisinau - Bucuresti [435km] 

@PJCu9mN.pngCSS Staff daca aveti vreun cunoscut cu net de 1-10 mbps si vrea sa intre pe server dati-le arhiva asta sa o dezarhiveze in:

RC7Uvsz.png

ps: arhiva nu are coronavirus

OK. 

Salut!

Ma bucur ca ati luat masuri asa rapid. Si eu am net prin fibra, dar merge foarte naspa zilele astea de cand toata lumea sta in casa. Ieri seara, dupa 3 ore tot nu terminase de downloadat tot.

Sper sa ne vedem in curand pe server.

3 hours ago, k-os said:

Salut!

Ma bucur ca ati luat masuri asa rapid. Si eu am net prin fibra, dar merge foarte naspa zilele astea de cand toata lumea sta in casa. Ieri seara, dupa 3 ore tot nu terminase de downloadat tot.

Sper sa ne vedem in curand pe server.

s-a rezolvat, pe langa toate mai era si o mica problema la download_url 🙂

te asteptam pe server