Jump to content
Alătură-te și tu grupului nostru de steam și grupului de facebook și nu uita să ne dai un like la pagina de facebook :) Read more... ×
Înainte de a începe navigarea pe forum te rugam să citești regulamentul general al comunității pentru a evita situații neplacute! Read more... ×
TUTORIAL: CERERE GRAD Read more... ×

Salut vizitatorule!

Salutare prietene, bine ai venit în casa familiei roiale, noi suntem o elită unită și ne ajutăm reciproc.
Noi stăm mereu cu brațele deschise si acceptăm membri noi in familia noastră.
Te asigurăm că daca ești un om care știe ce inseamnă stima și bunul simț atunci o sa te incadrezi perfect in ELITEROYAL.
Alatură-te acum de noi și nu uita ca dupa crearea contului vei primi o confirmare pe mail in Inbox sau Spam.

Salut vizitatorule!

Guest Image

Salutare prietene, bine ai venit în casa familiei roiale, noi suntem o elită unită și ne ajutăm reciproc.
Noi stăm mereu cu brațele deschise si acceptăm membri noi in familia noastră.
Te asigurăm că daca ești un om care știe ce inseamnă stima și bunul simț atunci o sa te incadrezi perfect in ELITEROYAL.
Alatură-te acum de noi și nu uita ca dupa crearea contului vei primi o confirmare pe mail in Inbox sau Spam.

RedX.

respins Cerere pentru inaintare in grad

Recommended Posts

• Prenume - Raul
  • Varsta - 20
  • Steam ID [scrie status in consola] - STEAM_1:1:95494872
  • Numele tau din joc - RedX.
  • Cu ce nume ai mai jucat pe server - doar cu cel mentionat anterior
  • Link cu profilul tau de steam http://steamcommunity.com/id/ RedX11091999/
  • Cat timp poti sa petreci pe server -  acum cu coronavirus ziua am in jur de 2-3 ore noaptea dupa 11-12 cam inca 2-3 ore 
  • Poza cu ore cand scrii !active   https://ibb.co/pf7BrXM
  • Gradul dorit click ) - halper , admin , orice :))
  • Prin cine ai aflat de noi - (nimeni)
  • De ce crezi ca meriti sa fii acceptat - nu stiu, nu pretind nimic, sunt doar un tip de 20 de ani  la facultate, caruia ii place cs-ul , mai ales in perioada de carantina , nu ma cert ,sunt sociabil nu sunt ciudos daca pierd .
  • Descrie-te pe scurt -  am sa folosesc un citat " If you heard MY SHOT ... You were not THE TARGET" "
  • Dovada ca ai citit regulamentul adminilor - Nu am gasit regulamentul adminilor doar pe cel General
  • Ai Intrebari? - Nu 🙂

salut , aici ai regulamentul adminilor te rog sa il citești înainte de a face o cerere, iar toata lumea începe de la helper.

din pacate respins deoarece nu ai orele necesare (10h) , de aceea te voi ruga sa faci o cerere la 20 de ore.

multumesc pentru intelegere , tc

Guest
This topic is now closed to further replies.