Jump to content
iGreen

finisat [css.eliteroyal.ro] Concurs Staff

Recommended Posts

Salut, acest concurs este doar pentru stafful serverului css.eliteroyal.ro, in care pot participa doar cei din staff. 
Concursul este simplu, fiecare poate vota 3 colegi din  @PJCu9mN.pngCSS Staff care dupa parerea lui a fost exemplar pentru ca si-a facut treaba in calitate de staff, de exemplu pune mape la vot, este foarte activ, este prietenos si ajuta jucatorii de pe server, nu vorbeste urat si este amabil, a contribuit la popularea serverului, a ajutat colegii din staff etc etc.. si prin urmare merita sa fie votat. Acest concurs este un fel de experiment si NU puteti vota co-ownerii si ownerii pentru ca e clar ca majoritatea o sa ii voteze pe ei, dar co-ownerii si ownerii trebuie sa voteze pe cineva.. La sfarsit dupa ce toti vor vota o sa numaram voturile si 3 care vor avea cele mai multe voturi vor primi si cateva premii mici din partea comunitatii.

---------------------------------------------------------------------------------------------

Locul 1 - VIP ROYAL 1 luna + admin pe mix + VIP Premium pe forum + 1.000.000 credite pe server.
Locul 2 - VIP ELITE 1 luna + VIP Premium pe forum + 500.000 credite pe server.
Locul 3 - VIP PLATINUM 1 luna.

---------------------------------------------------------------------------------------------

Lista staffului - CLICK

MODEL de vot

 

  • Prenumele tau - Alex
  • Pe cine votezi - @PJCu9mN.pngvictor , @PJCu9mN.pngSpEeDy123 , @PJCu9mN.pngMike
  • Motiv (optional) - prietenosi, niciodata nu s-au certat cu nimeni, foarte activi.
  • Alte mentiuni - nu am

Votam in acest topic printr-un reply, nu facem topic nou. 🙂

 

 


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Prenumele tau - Fane
  • Pe cine votezi - @eVEPzM7.pngWikilix [Wiki] ◬  @PJCu9mN.pngMike  @PJCu9mN.pngfocusx
  • Motiv (optional) - Foarte activi, comunicativi, hazlii (focus e crima si pedeapsa, da-ti-l afara va rog), capabili sa detina functia
  • Alte mentiuni - Pentru cei care vor avea comentarii asupra faptului ca am pus-o pe Wiki in lista de voturi, ii rog sa se abtina deoarece face eforturi sa se integreze atat cu jocul, cat si cu persoanele de pe server. Mereu o ajut atunci cand nu stie cate ceva, mai ales ca e o mica trecere de la AMX la SourceMod.

*Steam Level Collector*

76561198319006379.png

GhQPE4T.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Prenumele tau - Alex
  • Pe cine votezi - @PJCu9mN.pngvictor , @PJCu9mN.pngColdZera , @PJCu9mN.pngMike
  • Motiv (optional) - prietenosi, niciodata nu s-au certat cu nimeni, foarte activi.
  • Alte mentiuni - nu avea rost sa schimb nimic este exact pe cine am vrut sa votez(si prenumele meu este Alex asta asa sa nu existe discutii)

signature si atat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prenumele tau - Irina 

Pe cine votez:  @PJCu9mN.pngSpEeDy123  @PJCu9mN.pngRedMan™  @PJCu9mN.png[FailCrew]Ayden  

Motiv (optional) - Am mentionat doar Helperi pentru ca trebuie sa fie incurajati. + sunt activi si fac treaba buna.

Alte mentiuni - ---


աɨӄɨʟɨӼաɨӄɨ

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Prenumele tau - Rafael
  • Pe cine votezi - @PJCu9mN.pngColdZera , @PJCu9mN.pngMike @9D6DcCT.pngObIto.# 
  • Motiv (optional) - De treaba, cand am avut nevoie de ceva m-au ajutat, foarte prietenosi si activi.
  • Alte mentiuni - @9D6DcCT.pngObIto.# face si el parte din css staff chiar daca nu este pe lista din ce vad eu.
By Obi,

Thx man, dar nu mai fac parte din staff, m-am retras =) dar multumesc oricum


vsdvsdf.png

Untitled-5.gif  

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Acum 14 ore, .DropXor. a spus:
  • Prenumele tau - Rafael
  • Pe cine votezi - @PJCu9mN.pngColdZera , @PJCu9mN.pngMike @9D6DcCT.pngObIto.# 
  • Motiv (optional) - De treaba, cand am avut nevoie de ceva m-au ajutat, foarte prietenosi si activi.
  • Alte mentiuni - @9D6DcCT.pngObIto.# face si el parte din css staff chiar daca nu este pe lista din ce vad eu.

Daca @9D6DcCT.pngObIto.# nu este in Staff, il aleg pe @PJCu9mN.pngRedMan™ in loc.


vsdvsdf.png

Untitled-5.gif  

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...