Jump to content
iGreen

finisat [arena.eliteroyal.ro] Concurs Staff

Recommended Posts

Salut, acest concurs este doar pentru stafful serverului arena.eliteroyal.ro, in care pot participa doar cei din staff. 
Concursul este simplu, fiecare poate vota 3 colegi din  @kdBx1Rz.pngARENA Staff   care dupa parerea lui a fost exemplar pentru ca si-a facut treaba in calitate de staff, de exemplu pune mape la vot, este foarte activ, este prietenos si ajuta jucatorii de pe server, nu vorbeste urat si este amabil, a contribuit la popularea serverului, a ajutat colegii din staff etc etc.. si prin urmare merita sa fie votat. Acest concurs este un fel de experiment si NU puteti vota co-ownerii si ownerii pentru ca e clar ca majoritatea o sa ii voteze pe ei, dar co-ownerii si ownerii trebuie sa voteze pe cineva.. La sfarsit dupa ce toti vor vota o sa numaram voturile si 3 care vor avea cele mai multe voturi vor primi si cateva premii mici din partea comunitatii.

---------------------------------------------------------------------------------------------

Locul 1 - VIP ROYAL 1 luna + 1.000.000 credite pe server.
Locul 2 - VIP ELITE 1 luna + 500.000 credite pe server.
Locul 3 - VIP PLATINUM 1 luna.

---------------------------------------------------------------------------------------------

Lista staffului - CLICK

MODEL de vot

  • Prenumele tau - Alex
  • Pe cine votezi - @kdBx1Rz.pngclaudeluXXL , @kdBx1Rz.pngL0N3 , @kdBx1Rz.pngFBS Fabi  
  • Motiv (optional) - prietenosi si foarte activi.
  • Alte mentiuni - nu am

Votam in acest topic printr-un reply, nu facem topic nou.  🙂


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Prenumele tau - Luca
  • Pe cine votezi -  @kdBx1Rz.pngL3ntBobo  , @kdBx1Rz.pngxD  si @aa5fDLR.pngIl3gal  
  • Motiv (optional) - Prieteni buni si de treaba , mai ales de bobo am doar cuvinte de lauda.
  • Alte mentiuni - Daca nu i-am votat si pe ceilalti asta nu inseamna cu nu se descurca inseamna ca in aceste 3 persoane am vazut eu ca se dedica putin mai mult si isi fac treaba.Nu vreau sa fie vreo suparare 😘 

Signature-Luca-.gif.da6ca449ff31df02498d6a391514cf7b.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

  • Prenumele tau - Dani
  • Pe cine votezi - @kdBx1Rz.pngL3ntBobo , @kdBx1Rz.png{A}{L}{E}{X} si @kdBx1Rz.pngxD
  • Motiv (optional) - Sunt foarte activi si prietenosi.
  • Alte mentiuni - Nu am

kira_s_banner_of_justice_by_lordbuttercookie_d6b48ot-fullview.jpg.b57473fc71ccf08a7d143a4bc2aac8c1.jpg

You'll always lose if you don't KIRAp when you fall down!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

•Prenumele tau - claudiu

•Pe cine votezi - @kdBx1Rz.pngxD , @kdBx1Rz.pngKIRA , @kdBx1Rz.png#Stefan

•Motiv(optional) - prietenosi, înțelegători, activi 

•Alte mențiuni- sunt mai mulți activi si prietenoși dar ce-i 3 sunt dupa parerea mea top ●succes●


Buna sunt claudiu si am 16 ani.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Prenumele tau - Cristian
  • Pe cine votezi - @kdBx1Rz.pngKIRA , @kdBx1Rz.pngswopti , @kdBx1Rz.pngKent_Camataru
  • Motiv (optional) - Ma inteleg foarte bine cu ei si cel putin KIRA este un om de care avem nevoie in staff este un om foarte respectuos,corect,de treaba si matur
  • Alte mentiuni -  Sa nu se supere cei pe care nu i-am votat chiar imi pare rau.Cel mai bun sa castige 🙂

l3ntbo10.gif

😝 15 y/o😝

😻Loving Donwhill😻

💚Eliteroyal Power💚

😇Eliteroyal.ro Moderator😇

     🌸Join our servers🌸:

arena.eliteroyal.ro|go.eliteroyal.ro|css.eliteroyal.ro|

        ✌️Ia în considerare cât de greu este să te schimbi pe tine și vei înțelege ce șanse mici ai ca să-i schimbi pe ceilalți✌️

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

modificat premiul de la locul 1, am vrut sa pun AK-47 | Emerald Pinstripe (Minimal Wear) dar ramane la alt concurs care il voi face tot pentru staff zilele urmatoare

@kdBx1Rz.pngARENA Staff


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Prenumele tau - Tudor
  • Pe cine votezi - @kdBx1Rz.pngclaudeluXXL ,  @kdBx1Rz.pngKIRA  , @kdBx1Rz.png#Stefan .
  • Motiv (optional) - de treaba, activi, si isi faca treaba stiti si voi nu mai trebuie sa zic.
  • Alte mentiuni - as fi pus mult mai multi daca puteam si nu va suparati pe mine pls dar din punctul meu de vedere ei sunt cei mai dedicati.

Gang 

Share this post


Link to post
Share on other sites


l3ntbo10.gif

😝 15 y/o😝

😻Loving Donwhill😻

💚Eliteroyal Power💚

😇Eliteroyal.ro Moderator😇

     🌸Join our servers🌸:

arena.eliteroyal.ro|go.eliteroyal.ro|css.eliteroyal.ro|

        ✌️Ia în considerare cât de greu este să te schimbi pe tine și vei înțelege ce șanse mici ai ca să-i schimbi pe ceilalți✌️

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...