Jump to content

Recommended Posts

Salut băieți, astă-seară pe la 12-1 ce-am zis eu? bă hai să-mi deschid un site că de ce nu? :))) 
zis și făcut, am comandat un domeniu mi-a venit i-am băgat tot ce trb (cu ajutorul templateul lor că lene și nu au un panel, o să mut domeniul de la ei ) 

domeniul se numește https://wegotaccounts.com l-am făcut mai mult pentru vânzarea de conturi / commenduri dar mi-a fost lene să-l termin  .. Voi ce părere aveți despre cum l-am făcut până acum? despre alegerea numelui, voi ce nume ați fi ales? (am mai luat încă un domeniu : sellix.info ) Să continui cu el? idk



luffy3.gif  
luffy-2.gif

luffy.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

arata destul de bine, nu inteles doar faza cu "netflix - almost all accounts are cracked", nu pot sa inteleg.. cum adica almost? daca iau un cont atunci ce se intampla? peste cateva zile sau o luna nu il mai am sau cum?


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Acum 9 minute, iGreen a spus:

arata destul de bine, nu inteles doar faza cu "netflix - almost all accounts are cracked", nu pot sa inteleg.. cum adica almost? daca iau un cont atunci ce se intampla? peste cateva zile sau o luna nu il mai am sau cum?

E posibil =)) sau poate să dureze și câteva luni bune dacă nu îi schimbi nimic la el
Oricum să nu cumperi nimic de pe site, nu e gata nimic încă și cred că voi renunța la el 😃 



luffy3.gif  
luffy-2.gif

luffy.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

23 hours ago, Kirito3 said:

E posibil =)) sau poate să dureze și câteva luni bune dacă nu îi schimbi nimic la el
Oricum să nu cumperi nimic de pe site, nu e gata nimic încă și cred că voi renunța la el 😃 

well, dupa mine initiativa este buna :)) i mean you can easily promote your business, i mean, c mon RWzOAW0.png

 

si de ce crezi ca vei ”renunța” la el?

 

edit: wa lenea e zeu, being lazy makes you do things faster and wiser

 

„Voi ce părere aveți despre cum l-am făcut până acum?” - păi după cum ai spus, e d-abea început, așa că nu pot să-mi dau cu părerea așa de mult, anyway, cam asta am de zis:

1. logo-ul după mine, ar trebui să fie schimbat, sau cel puțin schimbată rezoluția, astfel încât textul dedesubt ”WGA” pare foarte cartoony(? nu e cel mai bun termen but still, înțelegi că esti deștept - aka ai putea pune alt font tho si o rezolutie mai mare)

XQqDI3Z.png

 

2. la carousel ar trebui să adaugi link-uri pentru fiecare produs, aka să te ducă direct la store pe produsul specific din carousel

N2NYN2i.png

https://www.wegotaccounts.com/store/netflix/

am facut eu ceva repede din inspect element ca sa intelegi ideea (scuze, am dat search rpd pe google de un box :)) dupa l-am facut svg si am luat codu)

ZctteYW.png

@5wzSS6J.png Kirito3


ya yeet

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Acum 44 minute, bluefacebleedem a spus:

well, dupa mine initiativa este buna :)) i mean you can easily promote your business, i mean, c mon RWzOAW0.png

 

si de ce crezi ca vei ”renunța” la el?

 

edit: wa lenea e zeu, being lazy makes you do things faster and wiser

 

„Voi ce părere aveți despre cum l-am făcut până acum?” - păi după cum ai spus, e d-abea început, așa că nu pot să-mi dau cu părerea așa de mult, anyway, cam asta am de zis:

1. logo-ul după mine, ar trebui să fie schimbat, sau cel puțin schimbată rezoluția, astfel încât textul dedesubt ”WGA” pare foarte cartoony(? nu e cel mai bun termen but still, înțelegi că esti deștept - aka ai putea pune alt font tho si o rezolutie mai mare)

XQqDI3Z.png

 

2. la carousel ar trebui să adaugi link-uri pentru fiecare produs, aka să te ducă direct la store pe produsul specific din carousel

N2NYN2i.png

https://www.wegotaccounts.com/store/netflix/

am facut eu ceva repede din inspect element ca sa intelegi ideea (scuze, am dat search rpd pe google de un box :)) dupa l-am facut svg si am luat codu)

ZctteYW.png

@5wzSS6J.png Kirito3

Băi mersi pentru comentariul ăsta și toate sugestiile doar că mi-am dat seama că site-ul nu e fix ceea ce vreau adică domeniul e bun, doar că cu shopul ăsta aș pierde bani prin paypal (taxele de la paypal) 
Și cât despre logo, anume l-am făcut așa.. eu am mai multe variante cu diferite fonturi dar am fost cu niște prieteni pe discord (2 persoane mama lor de persoane.. =))  care mi-au spus să-l las așa)

 image.png 



luffy3.gif  
luffy-2.gif

luffy.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

4 minutes ago, Kirito3 said:

Băi mersi pentru comentariul ăsta și toate sugestiile doar că mi-am dat seama că site-ul nu e fix ceea ce vreau adică domeniul e bun, doar că cu shopul ăsta aș pierde bani prin paypal (taxele de la paypal) 
Și cât despre logo, anume l-am făcut așa.. eu am mai multe variante cu diferite fonturi dar am fost cu niște prieteni pe discord (2 persoane mama lor de persoane.. =))  care mi-au spus să-l las așa)

 image.png 

oai da cate logo-uri ai facut :))))))) gen mi se pare buna culoarea actuala ca gen e in contrast cu background-ul de la site (app nu pot sa vad fontu ala mic :)))) daca vrei trimite pe discord: lexapro#2678 )

"mi-am dat seama că site-ul nu e fix ceea ce vreau" - dar ce vrei?

"doar că cu shopul ăsta aș pierde bani prin paypal" - on god

si atunci cum o sa modifici conceptul cu site-ul si cu ideea ta de vanzare conturi?


ya yeet

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Acum 4 minute, bluefacebleedem a spus:

oai da cate logo-uri ai facut :))))))) gen mi se pare buna culoarea actuala ca gen e in contrast cu background-ul de la site (app nu pot sa vad fontu ala mic :)))) daca vrei trimite pe discord: lexapro#2678 )

"mi-am dat seama că site-ul nu e fix ceea ce vreau" - dar ce vrei?

"doar că cu shopul ăsta aș pierde bani prin paypal" - on god

si atunci cum o sa modifici conceptul cu site-ul si cu ideea ta de vanzare conturi?

Chiar nu știu.. =)) 
Vezi că ți-am dat add



luffy3.gif  
luffy-2.gif

luffy.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...