Jump to content
Sign in to follow this  
SeeN

Scooby Doo(10+)

Recommended Posts

Scooby-Doo! | Classic Cartoon Compilation | Musical Chase Scenes ...

  • Numele desenului animat:Scooby Doo
  • Data lansarii:13 sept 1969
  • Descriere:Cei patru tineri și Scooby Doo! (oficial numiți "Mistere SRL", cu toate cǎ nu se face referire la acest nume în seria originalǎ) se plimbǎ prin lume într-o mașină numită "The Mystery Machine"(rom. "Mașina Misterelor"), și rezolvă mistere legate de fantome și alte forțe supranaturale. La sfârșitul fiecǎrui episod, forțele supranaturale au explicații raționale, de obicei infractori în mǎști și costume, folosind efecte speciale pentru a speria și a distrage atenția. Versiunile mai târzii ale serialului conțin diferite variații ale supranaturalului, și include personaje ca vǎrul lui Scooby, Scooby-Dum și nepotul lui Scooby, Scrappy-Doo pe lângắ personajele originale, sau chiar în locul lor.
  • Trailer(Optional): sunt foart multe sezoane, ar fi trebuit sa pui trailerul fiecariu sezon
  • Parerea ta:A fost unul dintre desenele copilariei mele, chiar cred ca cel mai tare. Radeam la aproape fiecare faza. Va recomand sa va uitati pe net la primele sezoane alaturi de frati/surori sau verisori mai mici

 16y/o👅

ZKN859r.png

🌸https://seen-gfx.tumblr.com/🌺

Designer 

Nu îmi cereţi în PM avatare/ semnături/ logos/ grade/ etc. Faceţi cerere!

///////////////////////////////////////////////////////////////////////////

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...