Jump to content
Sign in to follow this  
SeeN

Harley Quinn(+12)

Recommended Posts

  • Numele desenului animat:Harley Quinn
  • Data lansarii: 29 noiembrie 2019
  • Descriere: 

    Serialul urmărește aventurile lui Harley Quinn după ce se desparte de Joker și de încercarea ei de a se alătura Legiunii lui Doom, formând propriul echipaj format din Poison Ivy, Clayface, Doctor Psycho, King Shark și Sy Borgman. [2] Cu toate acestea, când în sfârșit atinge acest obiectiv, începe să se distanțeze de prietenii noștri noi și încă se confruntă cu probleme de la Joker, care refuză să accepte ideea ca Harley să devină un supervilin de la sine. În finala de sezon, Jokerul reușește să preia Gotham, doar pentru a fi învins de Harley și echipajul ei. Într-un act final de represalii, el distruge întregul oraș, soldând cu moartea aparentă atât a lui, cât și a lui Batman.

    În cel de-al doilea sezon, Gotham City s-a izolat de restul Statelor Unite, în timp ce Injustice League a preluat ruinele lui Gotham și a împărțit-o între ele. După ce refuză să-l lase pe Harley să se alăture, lucrează cu echipajul ei pentru a-i da jos unul câte unul pentru a-l revendica pe Gotham.

  • Trailer(Optional)
  • Parerea ta:Din ce am vazut cand am cautat desenul asta pot spune ca este unul destul de interesant cu o animatie buna si o poveste interesanta

 16y/o👅

ZKN859r.png

🌸https://seen-gfx.tumblr.com/🌺

Designer 

Nu îmi cereţi în PM avatare/ semnături/ logos/ grade/ etc. Faceţi cerere!

///////////////////////////////////////////////////////////////////////////

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...