Jump to content
Alex Craioveanu

acceptat [Cerere Moderator]-Alex

Recommended Posts

  • Prenume ★Alex.
  • Varsta ★15
  • Profil Steam ★https://steamcommunity.com/profiles/76561198899174539/
  • Pe ce server al comunitatii joci? ★arena.eliteroyal.ro.
  • De ce vrei sa fii moderator? ★Sa ajut comunitatea.
  • Ce categorie vrei sa moderezi? ★Tutoriale.
  • Intrebari ★Nu am deocamdata.

TaeSrUl.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Acum 10 minute, BluEEEEE a spus:

Dar bobo face deja asta... 

Nush ce sa zic, daca ceilalti sunt de acord, eu n am nimic, dar prefer sa nu las nicio parere acm, scz 

@PAgcyBw.png BluEEEEE  EU mi-am mutat categoria pe Funny Zone 


l3ntbo10.gif

😝 15 y/o😝

😻Loving Donwhill😻

💚Eliteroyal Power💚

😇Eliteroyal.ro Moderator😇

     🌸Join our servers🌸:

arena.eliteroyal.ro|go.eliteroyal.ro|css.eliteroyal.ro|

        ✌️Ia în considerare cât de greu este să te schimbi pe tine și vei înțelege ce șanse mici ai ca să-i schimbi pe ceilalți✌️

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

:pro:Personal cred ca un Moderator in plus inseamna informatii in plus si distractie in plus iar moderatori nu avem foarte multi pe forum.Din partea mea esti bine venit te vad foarte des pe forum!


l3ntbo10.gif

😝 15 y/o😝

😻Loving Donwhill😻

💚Eliteroyal Power💚

😇Eliteroyal.ro Moderator😇

     🌸Join our servers🌸:

arena.eliteroyal.ro|go.eliteroyal.ro|css.eliteroyal.ro|

        ✌️Ia în considerare cât de greu este să te schimbi pe tine și vei înțelege ce șanse mici ai ca să-i schimbi pe ceilalți✌️

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

La jocuri forumiste cred ca e destula activitate momentan, stii unde ar trebui un moderator?

aici -> https://eliteroyal.ro/forum/forum/415-tutoriale/

tutoriale cs/css/csgo

sa postezi in fiecare zi cate un tutorial, desigur ca nu trebuie sa faci tu tutorialu, e destul sa-i dai copy paste din alte surse la tutoriale deja gata facute..

@kdBx1Rz.png Alex Craioveanu so?


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Faci cerere de Moderator, dar incalci regulamentul in timp ce o faci, ti-ai dat seama singur, sper. (3  postări, una urmată de cealaltă)
Ti-am lăsat si explicatie de la ConstantinBoss in caz că nu intelegi.

Spoiler
On 7/3/2018 at 1:54 AM, ConstantinBoss said:

2X POST:

2x post este atunci cand un utilizator posteaza 2 mesaje sau mai multe UNUL DUPA ALTUL FARA a mai posta cineva intre mesajele lui. Doar atunci !!
De exemplu: 
Postez ceva si imi aduc aminte ca am uitat sa mai scriu ceva in acel mesaj si il loc sa-l editez eu postez inca un mesaj, asta se cheama 2x post. Dar daca dupa ce am postat eu un mesaj si dupa mine a mai postat cineva atunci eu pot sa postez liber fara nici o problema.

 

Nu prea te-am vazut activ, dar sincer să fiu nici nu stau să mă uit dupa cine intră si cine nu. Am să mă uit, că vad că la activitate la cereri de staff nu prea este.
Avem @k9qPJtg.png Moderator @5I3ajds.png G.Moderator @cWkvWW0.png Supervizor 
@uGeBMLv.png Co-Administrator si  @PAgcyBw.png Administrator  care se mai uită; prin tag sper ca intelegeti unde bat.

Eu te-as vrea in Staff, cu conditia sa fii activ la cererile de Staff pe forum/servere.

Hai fratii mei, dati-vă si voi cu părerea ca deja au trecut mai mult de 48H. La altele se da răspuns si in 4 ore, dar aici?

:pro:


  ❤️ 
| 210193?type=medium |

Steam Profile badge for ໓h໐๓: Get your our own Steam Signature at SteamProfile.com

1802162658_MYDIS.gif.2fc65044f3023ebc69745bd268cbe7f2.gif
#tellmystory

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Mda asa a fost mai mereu la cererile de genul.Personal cred ca avem nevoie de mai multi moderatori tinand cont ca suntem doar 2 doar eu postand zilnic deoarece jack se ocupa de clan


l3ntbo10.gif

😝 15 y/o😝

😻Loving Donwhill😻

💚Eliteroyal Power💚

😇Eliteroyal.ro Moderator😇

     🌸Join our servers🌸:

arena.eliteroyal.ro|go.eliteroyal.ro|css.eliteroyal.ro|

        ✌️Ia în considerare cât de greu este să te schimbi pe tine și vei înțelege ce șanse mici ai ca să-i schimbi pe ceilalți✌️

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

:acc3:

o sa postezi in fiecare zi minim cate 1 tutorial la categoria tutoriale cs/css/csgo.

TC.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...