Jump to content
iGreen

In ce domeniu muncesti / inveti?

Recommended Posts

Salut, hai sa ne cunoastem mai bine si sa aflam mai multe unii despre altii in mica noastra familie "roiala".  
Pentru incurajare o sa incep eu,

1. TRADING
FOREX sau Optiuni Binare [ click pentru inregistrare] 
Primiti 50% bonus la primul deposit daca va inregistrati prin linkul meu.

 


2. PARIURI, recomand loot - click pentru inregistrare]
Puteti primi 100% bonus la deposit de la 10E in sus daca va inregistrati prin linkul de mai sus.
Puteti paria pe echipe din orice joc, CSGO, LOL, etc, mai multe detalii cu jocurile disponibile in poza de mai jos:
2LBV9jD.png

 

Pe parcurs o sa editez postarea si o sa mai adaug alte surse de unde fac eu bani online impreuna cu link de bonus.

As vrea sa stiu in ce domeniu lucrati voi [marketing, spalatorie auto, consultant orange etc etc], lasati un raspuns mai jos....

@PJCu9mN.png CSS Staff @kdBx1Rz.png GO Staff @kdBx1Rz.png ARENA Staff @210.png Veteran


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Well.. inca elev in clasa a XII-a, astept sa dau bacu ala afurisit.
Dupa, poate facultate sau ma angajez in curierat ori ceva asemanator pentru inceput.

De ce job-ul asta?

Nici eu nu stiu=)) pur si simplu a inceput sa-mi placa 

Apoi, peste 1an juma sa dau examen si pentru C + E si poate merge treaba ori in tara ori prin Belgia, ca tot am rude pe acolo xd


 

                                                                                                                                                                   haFWNLF.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

moi este elev in clasa a IX-c , vreau sa ma duc la liceu iar ca m-am plictisit de viata si de carantina =] bacu , dupa ma duc la facultatea de politehnica si dupa in spania la capsuni 😄


Signature-Luca-.gif.da6ca449ff31df02498d6a391514cf7b.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

6 minutes ago, B R Ø N X ★ said:

Well.. inca elev in clasa a XII-a, astept sa dau bacu ala afurisit.
Dupa, poate facultate sau ma angajez in curierat ori ceva asemanator pentru inceput.

De ce job-ul asta?

Nici eu nu stiu=)) pur si simplu a inceput sa-mi placa 

Apoi, peste 1an juma sa dau examen si pentru C + E si poate merge treaba ori in tara ori prin Belgia, ca tot am rude pe acolo xd

daca vrei sa fii curier e mai bine cu masina ta personala, si daca vrei sa mergi la facultate alege ceva ce e bine platit in Romania, nu in Belgia. 🙂

 

 

Just now, Luca said:

si dupa in spania la capsuni

🤣


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Electrician de intretinere la Star Assembly, Sebes (noi facem cutiile de viteze pentru mercedes =)))) ) si in acelasi timp clasa a XII -a la seral. In timpul liber betiv de performanta, DJ cateodata si mare petrecaret. 🤣


                                                        FNoH3UL.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Just now, I'm Ted said:

Electrician de intretinere la Star Assembly, Sebes (noi facem cutiile de viteze pentru mercedes =)))) ) si in acelasi timp clasa a XII -a la seral. In timpul liber betiv de performanta, DJ cateodata si mare petrecaret. 🤣

aha deci tu esti dj vasile 🙂

By I'm Ted,

Taci ba, nu ma mai da de gol!! =)))))


TaeSrUl.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sunt cls a 11-a intr un liceu teoretic din Constanta pe profilul filologie intensiv spaniola.

Vara muncesc ca salvamar.

Pe viitor vreau sa devin politist.


Myu

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Inginer - Transport Maritim si Fluvial - Ofiter punte. Momentan navig pe nave tip tanc petrolier mari - peste 100 000 tone deadweight.


""

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Momentat sunt inca elev =") Clasa a IX-E la Liceul Teoretic Carol I, pe profil de stiinte ale naturii(bio-chimie)

Edited by SeeN

 16y/o👅

ZKN859r.png

🌸https://seen-gfx.tumblr.com/🌺

Designer 

Nu îmi cereţi în PM avatare/ semnături/ logos/ grade/ etc. Faceţi cerere!

///////////////////////////////////////////////////////////////////////////

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Sunt in clasa a VI-a  -la scoala  Gimnaziala din judetul Arad comuna Simand 

Edited by XWeo Zellow |go.eliteroyal.ro

                                                                                                                                                                    

                                                                                                                                                                                                       GO.ELITEROYAL.RO  co-owner

                                                                                                                                                                                                              I LOVE ELITEROYAL ❤️

                                                                                                                                                                   38tTPri.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...