Jump to content

Recommended Posts

Salut, hai sa aflam cine se ocupa regular cu sportu, zi de zi sau macar 2-3 zile din saptamana... 
Incep eu, ma ocup zi de zi, alerg ca sa maresc rezistenta si am aparate homemade :)) de body building,.

Cat despre alimentatie:
RASPUNSUL CORECT ESTE: poti manca tot, fie fast food, fie kebab, poti manca orice, important e sa fie bogat in proteine, vitamine si alte substante care ajuta, nu uitati de legume, fructe si trebuie sa beti minim 2 litri de apa pe zi.

Sfat: Pentru a mari masa musculara incercati sa evitati WHEY sau alte produse care contin creatina si chestii de genu care ajuta, pentru a fi sanatosi incercati sa faceti  antrenamentul in forma naturala (fara WHEY powder) pentru ca este daunator.

What about you? Va astept si pe voi sa aflu cu ce sport va ocupati (daca va ocupati 😄 ). 

fb7973e3facdccf792504fb5fb29e91a

@PJCu9mN.png CSS Staff @kdBx1Rz.png GO Staff @kdBx1Rz.png ARENA Staff

 


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fac baschet din clasa pregatitoare ( am vreo 7 ani ) crd imi place enorm in  fiecare saptamana de cand cu eliberarea ies la baschet 3 -4ore (3 zile la nimereala din sapt) )))


sabababy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Acum 37 minute, iGreen a spus:

Salut, hai sa aflam cine se ocupa regular cu sportu, zi de zi sau macar 2-3 zile din saptamana... 
Incep eu, ma ocup zi de zi, alerg ca sa maresc rezistenta si am aparate homemade :)) de body building,.

Cat despre alimentatie:
RASPUNSUL CORECT ESTE: poti manca tot, fie fast food, fie kebab, poti manca orice, important e sa fie bogat in proteine, vitamine si alte substante care ajuta, nu uitati de legume, fructe si trebuie sa beti minim 2 litri de apa pe zi.

Sfat: Pentru a mari masa musculara incercati sa evitati WHEY sau alte produse care contin creatina si chestii de genu care ajuta, pentru a fi sanatosi incercati sa faceti  antrenamentul in forma naturala (fara WHEY powder) pentru ca este daunator.

What about you? Va astept si pe voi sa aflu cu ce sport va ocupati (daca va ocupati 😄 ). 

fb7973e3facdccf792504fb5fb29e91a

@PJCu9mN.png CSS Staff @kdBx1Rz.png GO Staff @kdBx1Rz.png ARENA Staff

 

Eu doar fotbal, sambat duminica cateva ore 🙂 .

 


sad

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fac Baschet de vreo 3 ani. Am teren de baschet acasa si ma antrenez si in perioada carantinei. Am facut taekwondo din 2012 pana in 2017. Apoi m-am apucat de baschet.


yes boy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sala💪💪💪💪💪💪💪


  • C S S . E    Y  

R E S P E C T  !!!!!👻

                                                                           

 

   

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

2 hours ago, Sn[a]Ke said:

Se pune ca fac  cam pe zi 10 km si ceva la lucru?😂

se pune :))


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fac sala de 3 ani fara întrerupere mai puțin faza cu, covid-19 de la vârsta de 14 ani astfel am ajuns de la 50kg la aproape 80kg cu înălțimea de 1.90+.Folosesc doar proteine pentru masa fiind foarte slab. Un pahar de lapte cu o cupă de proteina cu banane înainte de masă. Program de Luni pana Vineri stau la sala o oră jumătate fix sa antrenez o grupă pe zi. 🙂 BOMBARDIER NU ASA

EDIT: păreri?


Buna sunt claudiu si am 16 ani.

Share this post


Link to post
Share on other sites

19 minutes ago, claudeluXXL said:

Fac sala de 3 ani fara întrerupere mai puțin faza cu, covid-19 de la vârsta de 14 ani astfel am ajuns de la 50kg la aproape 80kg cu înălțimea de 1.90+.Folosesc doar proteine pentru masa fiind foarte slab. Un pahar de lapte cu o cupă de proteina cu banane înainte de masă. Program de Luni pana Vineri stau la sala o oră jumătate fix sa antrenez o grupă pe zi. 🙂 BOMBARDIER NU ASA

EDIT: păreri?

3 ani? presupun ca esti ca un tank 🙂


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...