Jump to content

Recommended Posts

 


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cine este Dumnezeu?

Cartea lui Enoch.

 

 


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

On 8/11/2021 at 8:26 PM, iGreen said:

Nu prea cred ca Antihristul va fi atat de prost incat sa foloseasca niste microcipuri implantate sub piele oamenilor, adica deja multi oameni stiu asta si daca va veni isi vor da seama ca nu este venit de la Dumnezeu, inainte sa vina Antihristul intai trebuie ca crestinii care sunt adevarati sa fie luati la cer intr-o clipa insa nimeni nu stie momentul acesta, dupa acest moment oamenii vor intra in panica, vor aparea crize, revolte si acest "Antihrist" initial va veni ca un "erou" care vrea sa salveze situatia si oamenii disperati o sa il aleaga pe el, e ceva normal si parerea mea e ca asa se va intampla. Cel putin asa stiu eu. 


WWW.ELITEROYAL.ORG

Share this post


Link to post
Share on other sites

On 8/13/2021 at 4:52 PM, Master. said:

Nu prea cred ca Antihristul va fi atat de prost incat sa foloseasca niste microcipuri implantate sub piele oamenilor, adica deja multi oameni stiu asta si daca va veni isi vor da seama ca nu este venit de la Dumnezeu, inainte sa vina Antihristul intai trebuie ca crestinii care sunt adevarati sa fie luati la cer intr-o clipa insa nimeni nu stie momentul acesta, dupa acest moment oamenii vor intra in panica, vor aparea crize, revolte si acest "Antihrist" initial va veni ca un "erou" care vrea sa salveze situatia si oamenii disperati o sa il aleaga pe el, e ceva normal si parerea mea e ca asa se va intampla. Cel putin asa stiu eu. 

mai mult de 50% din populatia pamantului nu sunt crestini si nu cred in Dumnezeu.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

22 hours ago, iGreen said:

mai mult de 50% din populatia pamantului nu sunt crestini si nu cred in Dumnezeu.

Intr-adevar, insa mna, mai auzi de pe YT, mai auzi de la unu altu, poate ai bunici crestini, parinti, si tot auzi ca zice unu de cip si cacaturi din astea.


WWW.ELITEROYAL.ORG

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 hours ago, Gixuu said:

Ba eu sunt singur și îmi e frica sa ma uit la ele ca nu mai dorm vreo 2 nopți 😅

Nu e nimic de speriat, sunt lucruri interesante si bine de stiut. Daca Dumnezeu nu exista, ai pierdut doar jumatate de ora. Insa daca exista e bine sa stii ce sa faci. Never take risks.


WWW.ELITEROYAL.ORG

Share this post


Link to post
Share on other sites

On 8/17/2021 at 12:08 AM, Master. said:

Intr-adevar, insa mna, mai auzi de pe YT, mai auzi de la unu altu, poate ai bunici crestini, parinti, si tot auzi ca zice unu de cip si cacaturi din astea.

in Russia s-a trecut o lege in 2007 ca toata populatia rusa trebuie sa fie cipata obligatoriu pana in 2025 sub orice forma/pretext.

The Smallest-Ever Injectable Chip Hints at a Cybernetic Medicine | IE (interestingengineering.com) <<<<<<------- CLICK

Dar nu este e chipul despre care merge vorba ci asta:

Elon Musk's Neuralink brain chip demo explained - YouTube <<<<<<------- CLICK

 

Totul incepe cu pandemia, urmeaza mastile, apoi vaccinatia, apoi chipurile obligatorii pentru a putea cumpara/vinde/lucra, de ce? pentru ca lumea va incepe sa falsifice green passurile si certificatele de vaccinare si ei o sa zica ca unica solutie sa nu falsifice este chipul si ca cei care nu vor fi chipati vor prezenta un pericol pentru cei din jurul lor, dar defapt asta va fi marca bestiei din Biblie si cine o va primi nu va putea trece in Rai atunci cand va veni Isus Hristos.

Nu uitati un lucru, pentru Dumnezeu nu e nimic mai important pentru humanitate decat mantuirea sufletului vostru, pentru ca viata pe pamant e ca o clipire din ochi in comparatie cu eternitatea.

Unii se gandesc, pai cum asa, o eternitate intreaga in iad, faza e ca eternitate inseamna lipsa de timp, acolo nu exista timp.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

On 8/19/2021 at 4:07 PM, iGreen said:

in Russia s-a trecut o lege in 2007 ca toata populatia rusa trebuie sa fie cipata obligatoriu pana in 2025 sub orice forma/pretext.

The Smallest-Ever Injectable Chip Hints at a Cybernetic Medicine | IE (interestingengineering.com) <<<<<<------- CLICK

Dar nu este e chipul despre care merge vorba ci asta:

Elon Musk's Neuralink brain chip demo explained - YouTube <<<<<<------- CLICK

 

Totul incepe cu pandemia, urmeaza mastile, apoi vaccinatia, apoi chipurile obligatorii pentru a putea cumpara/vinde/lucra, de ce? pentru ca lumea va incepe sa falsifice green passurile si certificatele de vaccinare si ei o sa zica ca unica solutie sa nu falsifice este chipul si ca cei care nu vor fi chipati vor prezenta un pericol pentru cei din jurul lor, dar defapt asta va fi marca bestiei din Biblie si cine o va primi nu va putea trece in Rai atunci cand va veni Isus Hristos.

Nu uitati un lucru, pentru Dumnezeu nu e nimic mai important pentru humanitate decat mantuirea sufletului vostru, pentru ca viata pe pamant e ca o clipire din ochi in comparatie cu eternitatea.

Unii se gandesc, pai cum asa, o eternitate intreaga in iad, faza e ca eternitate inseamna lipsa de timp, acolo nu exista timp.

Tu stii multe legat de Dumnezeu, ai fost la biserica? 


WWW.ELITEROYAL.ORG

Share this post


Link to post
Share on other sites

7 hours ago, Master. said:

Tu stii multe legat de Dumnezeu, ai fost la biserica? 

n-am fost la biserica, nu e nevoie de biserica pentru a sti asta, sunt informatii deschise care le poti gasi si pe net, apropo despre informatii:
India approves world's first DNA Covid vaccine (msn.com)


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

12 hours ago, iGreen said:

n-am fost la biserica, nu e nevoie de biserica pentru a sti asta, sunt informatii deschise care le poti gasi si pe net, apropo despre informatii:
India approves world's first DNA Covid vaccine (msn.com)

Intr-adevar insa in Biserica poti afla aceste lucruri mult mai usor pentru ca acolo este locul dedicat lui Dumnezeu, in schimb pe multi din lumea din ziua de azi nu ii mai intereseaza de Dumnezeu pentru ca daca vrei sa traiesti cu Dumnezeu trebuie sa fii un exemplu si sa renunti la lucrurile negative din viata ta, chiar daca iti plac. 


WWW.ELITEROYAL.ORG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...