Jump to content
Alx

[Prezentare] - Alx

Recommended Posts

  • Nume Real: Alexandru
  • Vârsta: 14
  • Oras: Topoloveni
  • Ocupație: Scoala si cs
  • De unde ai aflat de EliteRoyal - Am aflat de la fratele meu de prin 2016
  • De ce ai ales EliteRoyal - Pentru ca tank rau comunitatea si daia am ales sa revin
  • Ce parere ai despre comunitate - Sunt de ceva anii pe comunitate si pot spune doar ca nu ai ce sa ceri mai mult decat iti ofera aceasta comunitate
  • Pe ce server al comunitatii joci - go.eliteroyal.org
  • Profil steam - https://steamcommunity.com/profiles/76561199065720841/ PS: E cont nou asta 
  • Cu ce nume joci - AleXQQ
  • Interese - Sa ma simt la fel de bine pe aceasta comunitate cum ma simteam inainte si sa ma joc cu oamenii faini si de treaba
  • Ai vreo propunere - Sa nu luati corona drq ca va ia cu izoleta :)))
  • O descriere a ta - Am 14 ani ma joc csgo cam toata ziua sunt de treaba va ajut daca aveti nevoie si sunt glumet ❤️
  • O poza cu tine (optional) - Alta data ❤️
  • Profil facebook (optional) - Nope
  • Skype (optional) - Nu mai am
  • Alte precizări? - Sper sa ma primiti inapoi pe comunitate si sa fie la fel cum o stiam si inainte ❤️
Edited by Alx

                       reKqc8i.png.461a2417f74ef4140a4ea303f592305c.png                           

                                                   CSS.ELITEROYAL.ORG - GO.ELITEROYAL.ORG - MIX.ELITEROYAL.ORG - ARENA.ELITEROYAL.ORG

                                                                                         Counter-Strike Source - Counter Strike Global Offensive

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Salut si bine ai revenit!

Edited by SeeN

 16y/o👅

ZKN859r.png

🌸https://seen-gfx.tumblr.com/🌺

Designer 

Nu îmi cereţi în PM avatare/ semnături/ logos/ grade/ etc. Faceţi cerere!

///////////////////////////////////////////////////////////////////////////

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...