Jump to content
Gixuu

Prezentare I`m Gix #19 <3

Recommended Posts

  • Nume Real: Bobes Calin Nicolae
  • Vârsta:18
  • Oras:Intorsura Buzaului , polul frigului 
  • Ocupație: Mare Student , Scoala de Soferi , Fotbal
  • De unde ai aflat de EliteRoyal - Sincer nu mai stiu 
  • De ce ai ales EliteRoyal - Deoarece exista respect , persoane foarte deschise si de ajutor 
  • Ce parere ai despre comunitate - Cea mai frumoasa si unita~
  • Pe ce server al comunitatii joci - CSS.ELITEROYAL
  • Profil steam - Non-Steam dar fara prostii
  • Cu ce nume joci -i`m Gix #19
  • Interese - Sa joc cat mai bine , sa ma distrez , sa socializez , 
  • Ai vreo propunere - Nu , este totul foarte bine pus la punct
  • O descriere a ta - Pai imi place viata , sa ma distrez si sa incerc experimentez tot felul de chestii , chiar daca prin inevitabil am ajuns la politie
  • O poza cu tine (optional) - https://ibb.co/vvZWGfp 
  • Profil facebook (optional) - https://www.facebook.com/calin.bobes.5
  • Skype (optional) -  Nu mai folosesc 
  • Alte precizări? - Nu e neaparat sa va uitati la poza si facebook ca stiu ca sunt urat , dar daca va uitati dati un add 😃 , sunt de cativa ani pe aici fac viata urata unora , am fost mai `loial` sa spun asa pe versiunea de CSS v34 acolo ma cunosteam cu lumea , aici simtindu-ma mai in plus dar cu timpul ma integrez.  Sper sa raman cu voi alaturi cat de mult pot si va multumesc pentru tot. P.S am facut aceasta Prezentare mirifica ca sa ma cunoasteti toti, sa stiti cine sunt cu bune cu rele . Multumesc ❤️ 

awergdh

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

:welcome:


                                                                                                                                            Sef

                                                                                                                       Arena.eliteroyal.ro Best<3

                                                                                                                   Function: GOD, Moderator, V.I.P

                                                                                                                       

                                                                                              GXNUvv5.gif.25ecaa98b51124077bdd883be74fb62d.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Gixuu Hello! 🤘


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

6 hours ago, Gixuu said:

Scuze de reply 

nu trebuie sa-ti ceri scuze de reply, pe forumu asta poti raspunde cat vrei, nu exista limite, avem resurse suficiente. 🙂


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...