Jump to content
i-ai rupt kidoare

[Seriale] Recomandari

Recommended Posts

Salut! Va voi prezenta serialele pe care le-am vazut si mi-au placut.

[Netflix] Daca sunteti amatori de filme/seriale horror va recomand seriile "The Haunting of.." (Recomand sa incepeti cu "The Haunting of The Hill House) -Cel mai horror serial pe care l-am vazut

 

 

 

 

 

[Gratis] Un serial bazat pe supernatural, nu foarte horror dar care sa te faca sa te uiti la toate cele 15 sezoane fara sa-ti pierzi interesul este "Supernatural" un serial care are de toate.

https://divxfilmeonline.org/seriale-online/supernatural/supernatural-sezonul-01/

 

 

 

[Netflix] "Scream". Un serial in genul "slasher" (deci nu va asteptati la ceva foarte horror,mai mult triller). Cu toate ca nu e foarte horror, la fel ca "Supernatural" a reusit sa bage in cele 2 sezoane: Comedie,Drama,Romanta,etc. (+ te face sa ii suspectezi pe toti, e interactiv daca-ti place sa faci pe detectivul: "oare cine e criminalul?"

 

 

 

 

 

[Netflix] Un foarte bun serial supernatural (NU HORROR) este Teen Wolf, te tine in suspans cu fiecare episod vazut, prezinta toate genurile de film si are acel "vino incoace" care te face sa te uiti la el pana il termini.

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                                                                   Vizionare Placuta ! 🙂


Cand viata e grea, rupe-i

GDFGDFG.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mie imi plac cu demoni, cu monstri, cu exorcism, chestii de genu 😄 😄

 


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 hours ago, iGreen said:

Mie imi plac cu demoni, cu monstri, cu exorcism, chestii de genu 😄 😄

 

The Haunting Of The Hill House este cu fantome,dar este multa poveste

Iti recomand "Haunted" pe netflix, in fiecare episod o poveste diferita si au tot felul de demoni si fantome (actiune horror constanta)

 

 


Cand viata e grea, rupe-i

GDFGDFG.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 hour ago, i-ai rupt kidoare said:

The Haunting Of The Hill House este cu fantome,dar este multa poveste

nu-mi plac filme cu fantome, doar cu demoni 😄


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

astept si eu cu nerabdare sezonul 3 din sex education si din peaky blinders sezonul 6 am vazut pe cnn.com.uk ca se filmeaza la el si osa fie unu din cele mai tari sezone tare sunt curios ce se alege de arthur si de michel si de thomas  

 

in sezonu 4 cand la batut pe luca de masa de ia facut fata luna plina :)))  am ras una si gluntul ila in cap ia fost perfect facut in scena 🙂 

 

La narcos am vazut cu Plablo  Emilio Escobar Gravidia  toate sezonele ba cel mai tare serial a fost primu ai fete curve droguri  FBI DIA CIA detoate 


-

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...