Jump to content
Sf1nx

Cerere semnatura-Sfinx

Recommended Posts

Nick : SfinxMD

Tip (avatar/semnatura/logo) : semnatura

 Stock (obligatoriu) : https://imgur.com/8SvYRKi

Format (.png / .gif - membru staff) : .gif

Text : SF1NX

Informații despre text : culoare rosie

Culori dominante : la alegere

Dimensiuni : 400x150

Te-ai asigurat ca ai minim 20 posturi pe forum ? : Desigur.


    qpCsbw7.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

@.DropXor. nu stiu de ce le faci pe toate cu litere de mana, e mai frumos cu litere de tipar si  cand textul sta in picioare, nu pe o parte, parerea mea, oricum is frumoase lucrarile, mie imi plac.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Acum 1 minut, iGreen a spus:

@.DropXor. nu stiu de ce le faci pe toate cu litere de mana, e mai frumos cu litere de tipar si  cand textul sta in picioare, nu pe o parte, parerea mea, oricum is frumoase lucrarile, mie imi plac.

Mersi frumos @2855khh.pngiGreen, el nu a specificat cum sa fie textul asa ca l am facut eu cum mi a placut, dar o sa iau in calcul si varianta ta 🙂


vsdvsdf.png

Untitled-5.gif  

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Acum 20 minute, SfinxMD a spus:

Vad ca nu mai adauga nimeni,asa ca vreau sa te rog ceva Dropxor,daca poti sa faci la prima imagine aia cu gif sa ii adaugi textul si borderul RGB.

@k9qPJtg.png.DropXor.

Pfff, nu am facut pdf sau psd d ala sau cum se zice... dar o sa incerc sa fac alta iar, vrei niste culori amume ? 
Sa inteleg ca vrei gen la prima imagine sa fie ca la a doua doar sa aiba si ninsoarea?


vsdvsdf.png

Untitled-5.gif  

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

10 minutes ago, .DropXor. said:

Pfff, nu am facut pdf sau psd d ala sau cum se zice... dar o sa incerc sa fac alta iar, vrei niste culori amume ? 
Sa inteleg ca vrei gen la prima imagine sa fie ca la a doua doar sa aiba si ninsoarea?

da,si eliteroyal sa fie mai mic


    qpCsbw7.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

La 07.12.2020 la 18:36, iGreen a spus:

@.DropXor. nu stiu de ce le faci pe toate cu litere de mana, e mai frumos cu litere de tipar si  cand textul sta in picioare, nu pe o parte, parerea mea, oricum is frumoase lucrarile, mie imi plac.

finally some good f*cking "food" !! ❤️ 


giphy.gif

giphy.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...