Jump to content
i-ai rupt kidoare

[Seriale] Recomandari

Recommended Posts

Toate is tari inafara de 2 si 3.
Serialu nr 2 - Modul in care il caracterizeaza pe Lucifer e absurd si non-sense, n-are treaba cu Lucifer adevarat care are doar unicul scop de a induce cat mai multa lume in pacat si sa-i indeparteze pe cat mai multi de Dumnezeu si Isus Hristos si sa ia cu el cat mai multe suflete in iad prin orice metoda posibila pentru ca stie ca timpul lui se apropie iar despre serialu nr 3 Teen Wolf - really, wtf bro, teen wolf, ok xD 🤣


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 hours ago, iGreen said:

Toate is tari inafara de 2 si 3.
Serialu nr 2 - Modul in care il caracterizeaza pe Lucifer e absurd si non-sense, n-are treaba cu Lucifer adevarat care are doar unicul scop de a induce cat mai multa lume in pacat si sa-i indeparteze pe cat mai multi de Dumnezeu si Isus Hristos si sa ia cu el cat mai multe suflete in iad prin orice metoda posibila pentru ca stie ca timpul lui se apropie iar despre serialu nr 3 Teen Wolf - really, wtf bro, teen wolf, ok xD 🤣

Bro, nu stiu daca te-ai uitat la Teen Wolf dar mie mi-a placut, cat despre Lucifer .. e doar un serial pana la urma, ia-o ca pe ceva SF


Cand viata e grea, rupe-i

GDFGDFG.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Acum 25 minute, i-ai rupt kidoare a spus:

Too hot to handle m-a plictisit teribil din primul episod si nu m-am uitat,nu m-a atras, o sa incerc elite dupa ce termin Peaky Blinders

peaky m-am uitat pana la sfarsit de sezon 4 si am auzit ca se sinucide  si l-am lasat

 


7s5lRXu.png

 

 @Twilight DESIGN!

O1Oohxp.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 hour ago, i-ai rupt kidoare said:

Bro, nu stiu daca te-ai uitat la Teen Wolf dar mie mi-a placut, cat despre Lucifer .. e doar un serial pana la urma, ia-o ca pe ceva SF

nu m-am uitat la teen wolf doar din cauza la numele serialului, e ceva copilaresc presupun XD
man, asta e parerea mea despre serialu lucifer, it's just an opinion 😄


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lucifer, Bates Motel (pentru fanii de horror), Stranger Things, The 100, How to get away with murder, Sons of Anarchy, LaCasa de Papel, Queen's Gambit, The Order, Elite, Breaking Bad, Suits, The End of the F*cking world, Vikings, cam astea ar fi top 🙂


.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1, 2 si 5 văzut plăcut.. restu habar nu am nu par genul meu 😁😅 pe lângă Vikings, The walking dead, The vampire diaries,  The Originals, Prinson break, Shadowhunter: the mortal instruments, The order, The Witcher... astea de care îmi amintesc acum.. care mi-au plăcut 😁 Amu ma uit la DC's Legends of tomorrow și Orange is the new black 🖤... Pe lângă alte serii de filme gen Transformers, The lord of the rings, Fast and furious, etc multe altele 😇😅


  1. Happy Christmas GIF

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...