Jump to content
Sign in to follow this  
GabyCH

Bancuri cu Haurentiu - GABYCH

Recommended Posts

1 hour ago, KIki ❤️ 怠惰な said:

Fii activ in sectiunea care o moderez eu si am sa iti dau likerui :)))

Bravo!

crede-ma nu am nevoie is din 2016 pe forum am avut si ban si alte necaze dar m-am schimbat si prefer sa fac eu ce e bine  si daca nu e bine igreen  imi da mesaj si imi zice  🙂 pana acuma fost bine si in continuare vreau sa fie asa mai ales ca eu vreau republica moldova in inapoi cum vrea si igreen  romania era bogata cu sora moldova acuma sora moldova are nevoie nevoie de noi romăni! 


-

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Acum 24 minute, GabyCH a spus:

crede-ma nu am nevoie is din 2016 pe forum am avut si ban si alte necaze dar m-am schimbat si prefer sa fac eu ce e bine  si daca nu e bine igreen  imi da mesaj si imi zice  🙂 pana acuma fost bine si in continuare vreau sa fie asa mai ales ca eu vreau republica moldova in inapoi cum vrea si igreen  romania era bogata cu sora moldova acuma sora moldova are nevoie nevoie de noi romăni! 

Te-ai schimbat, dar double post nu se face ca iti ei warn, 

Iti zice iGreen dar daca ajunge sa iti zica el inseamna ca eu nu am avut grija de tine pentru ca e sectiunea care o moderez eu .

Multumesc pentru intelegere


7s5lRXu.png

 

 @Twilight DESIGN!

O1Oohxp.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...