Jump to content
Sign in to follow this  
GabyCH

O parere despre mine - GabyCH

Recommended Posts

Salut numele meu e Gabi de cum stiti sunt mereu happy si altele dar vreau sa va cer o parere despre mine  uite cum: 

PAREREA VOASTRĂ!

Ce parere ai despre mine ?: 

M-am schimbat dupa parerea vostra logic :

Daca vrei sa fim prieteni imi poti da add pe steam si pe fb 

LINK: fb.com/gabych21

https://steamcommunity.com/id/gabych21/

daca nu ai invatat sa respecti nu imi da 🙂

#ELITEROYAL

#GOODLIFE

#GOODLUKE


-

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Acum 1 minut, GabyCH a spus:

daca nu ai invatat sa respecti nu imi da 🙂

paiii respectul se castigaaaa sooooo nu inca nu am invatat sa te respect =)) ... deci o prima parere despre tine pentru ca nu te cunosc sau poate ti-ai schimbat numele si nu te mai cunosc e ca daca te-ai schimbat de ce astepti pareri de la alti adica sa te abrobe sau nu stiu de ce =)) adica frate te-ai schimbat e fix problema ta nu te mai astepta sa primesti pareri de la oamenii din jurul tau... daca tie ti se pare ca te-ai schimbat spre  bine e cel mai ok lucru nu ai nevoie sa te mai aprobe cineva ,dar daca crezi ca te indrepti spre o schimbare negativa asupra comportamentului tau atunci da poti cere o parere ca sa te poti indrepta pe viitor! atat am avut de spus ... le multumesc mamei mele, fratiilor mei si presedinetul pentru ca m-au ajutat sa ajung aici si sa spun aceste cuvinte =)) ❤️ pwp 


giphy.gif

giphy.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Just now, Obi said:

paiii respectul se castigaaaa sooooo nu inca nu am invatat sa te respect =)) ... deci o prima parere despre tine pentru ca nu te cunosc sau poate ti-ai schimbat numele si nu te mai cunosc e ca daca te-ai schimbat de ce astepti pareri de la alti adica sa te abrobe sau nu stiu de ce =)) adica frate te-ai schimbat e fix problema ta nu te mai astepta sa primesti pareri de la oamenii din jurul tau... daca tie ti se pare ca te-ai schimbat spre  bine e cel mai ok lucru nu ai nevoie sa te mai aprobe cineva ,dar daca crezi ca te indrepti spre o schimbare negativa asupra comportamentului tau atunci da poti cere o parere ca sa te poti indrepta pe viitor! atat am avut de spus ... le multumesc mamei mele, fratiilor mei si presedinetul pentru ca m-au ajutat sa ajung aici si sa spun aceste cuvinte =)) ❤️ pwp 

Sunt SAMSUNG cel de pe v34  daca mai stii ar fi super 


-

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Acum 1 minut, GabyCH a spus:

Sunt SAMSUNG cel de pe v34  daca mai stii ar fi super 

daa cu memoria mea de sobolan te mai tin minte =)) deci am potrivit bine cuvintele mai sus ... nu stiu daca mi se pare dar parca ai mai facut un post de genu in trecut =)) atat am sa zic nu te mai interesa de parerea altora , incearca sa iti creezi o parere proprie despre tine si atat ... dar cine sunt eu sa zic+ tinand cont ca am zis ca sa nu mai te intereseze parere altora... nu ar trebui sa ti cont nici de a mea deci da =))


giphy.gif

giphy.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Acum 3 minute, Ion ❤ 7k a spus:

Dacă ești SAMSUNG am o părere proasta despre tine... Dar știi de ce??? 

Pentru ca eu iubesc IPhone nu Samsung :))))) 

al naiba ... daca iti ofer acu un samsung A71 nu mai zici nimica de iphone =)))


giphy.gif

giphy.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

4 minutes ago, Obi said:

daa cu memoria mea de sobolan te mai tin minte =)) deci am potrivit bine cuvintele mai sus ... nu stiu daca mi se pare dar parca ai mai facut un post de genu in trecut =)) atat am sa zic nu te mai interesa de parerea altora , incearca sa iti creezi o parere proprie despre tine si atat ... dar cine sunt eu sa zic+ tinand cont ca am zis ca sa nu mai te intereseze parere altora... nu ar trebui sa ti cont nici de a mea deci da =))

man am gresit in trecut na fiind copil na ce vrei  orice copil mai greseste am 20 de ani trec pe 21  si na sa schimbat mult  pentru mine 


-

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Chiar acum, Ion ❤ 7k a spus:

A 71... Hmmm

Mai vb:)))) 

=))) daca ti-as da cu un A71 gratis ... i-ai scuipa intre ochi p-aia de la iphone =)))


giphy.gif

giphy.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Acum 1 minut, GabyCH a spus:

man am gresit in trecut na fiind copil na ce vrei  orice copil mai greseste am 20 de ani trec pe 21  si na sa schimbat mult  pentru mine 

nu e nimic sa gresesti toti gresim =)) dar poate vrei sa ti cont de ce am zis, o sa te ajute mult in viata =)) asta doar sa nu te contraziti cu parerea in fata sefului la munca ca dupa manci paine cu apa in fiecare zi =)))


giphy.gif

giphy.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chiar acum, Ion ❤ 7k a spus:

:)))))))

Eu acum nu am nici Samsung nici iPhone... Am Huawei :)) 

am inteles =))) decat sa te certi cu altii ca iphone/samsung e ma bun iti iei un hua-wai din ala =))) buna decizie 


giphy.gif

giphy.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...