Jump to content
Gixuu

respins Cerere Moderator GiX

Recommended Posts

  • Prenume ★ Calin-Nicolae
  • Varsta ★18
  • Profil Steam ★ No-Steam
  • Experienta moderator ★ Am mai avut dar nu stiu cat timp ..
  • Ce categorie alegi ★ Sa mi se spună câteva categorii care nu sunt ocupate sa aleg ,in cazul in care sunt acceptat. 
  • O descriere scurta despre tine, cateva cuvinte ★Imi place viata , fetele =)) , eu le plac dar ele nu stiu , imi place sa ma joc pe PC , mai am putin si iau permisul , mai am putin si termin scoala , mai am putin si dau bacul si tot la fel de putin până o să văd in ce parte ma duce cărarea asta a vietii pe mine 😃 Câte putin din toate. 
  • Intrebari ★Nu am intrebari :0 

awergdh

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Pro 🙂


𝓘'𝓶 𝓷𝓸𝓽 𝓽𝓸𝓽𝓪𝓵𝓵𝔂 𝓾𝓼𝓮𝓵𝓮𝓼𝓼. 𝓘 𝓬𝓪𝓷 𝓫𝓮 𝓾𝓼𝓮𝓭 𝓪𝓼 𝓪 𝓫𝓪𝓭 𝓮𝔁𝓪𝓶𝓹𝓵𝓮!
 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

On 12/19/2020 at 11:11 AM, Gixuu said:

Ce categorie alegi ★ Sa mi se spună câteva categorii care nu sunt ocupate sa aleg ,in cazul in care sunt acceptat. 

poti alege ce categorie vrei, daca o sa fiti 2 moderatori la aceeasi categorie nu e nici o problema


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

da si kiki are dreptate, activitatea ta in topicurile de pe forum e extrem de mica, incearca sa participi mai des la discutiile din topicuri si peste cateva zile revina cu alta cerere.

TC.

Sacha Baron Cohen Yes GIF by Amazon Prime Video


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...