Jump to content
GabyCH

respins Cerere GODZILLA Admin

Recommended Posts

  • Prenume:  Gaby
  • Varsta:  20
  • Nickname din joc:  GODZILLA
  • Cu ce nume ai mai jucat: GODZILLA , Sebuz_Z, SebuzCFG, GabyCH ,cristynel21 , Xeiyo ,  Raidmax  
  • Steam ID [click]  STEAM_0:1:207624687
  • Profil steam: https://steamcommunity.com/id/gabych21/
  • Experienta helper/admin -  da o am de forta multa vreme 
  • De ce doresti acest grad -  Well am zic ca daca e craciunul poate mai am sansa sa am adminul inapoi  cine stie  nu mai sunt acel copil care eram si m-am maturizat mult de atuni   dah sper sa reintru inapoi 😞 
  • Cat timp poti sa petreci pe server -   Zilnic sunt activ la fel si pe forum 
  • De ce crezi ca vei primi PRO de la staff -  sau petrecut multe chesti  dar sper sa nu se ajunga la contra   m-am schimbat ma inteleg cu  toti chiar cu @2855khh.pngiGreen mi-e cel mai bun prieten  si stie daca e cv il intreb  si e super omu daca staii sa il cunosti

Sa fiu sincer cand ma sunat primadata eram ba so fi intamplat ceva ?

dau sa raspund si  alex

@2855khh.pngiGreen oo domnu samsung  

eu  fostul acuma is doar gaby

dar dece samsung dece numele 

#respect @2855khh.pngiGreen sper sa ma mai suni  🙂 

 

  1. Cum trebuie sa te comporti cu jucatorii? - comportament foarte bun si respectuos si de incredere cand are nevoie de ceva sa pot sa-i zic
  2. Ce trebuie sa scrii in consola ca sa faci un demo? - record
  3. Trebuie sa dai pro/contra la fiecare cerere pe css? - da doar daca stii ca stie sa se comporte si are sansa sa intre in echipa
  4. Ce se intampla daca nu ai activitate pe server? -  Remove
  5. Cum se pune un vot de mapa? -  !vote Voteaza harta!  mapa mapa
  6. Ce trebuie sa scrieti in chat ca sa apara un vot cu intrebarea urmatoare: "Doriti sa schimbam mapa" si sa fie 3 raspunsuri posibile - Da, Nu si Nu stiu" ? !vote Doriti sa schimbam harta? Da Nu 🙂

-

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Avand in vedere ca nu a raspuns nimeni, am verificat cateva aspecte si am observat ca vrei admin dar nu ai ore nici pentru helper, se incepe cu helper si apoi se avanseaza cu timpul la helper+ iar mai apoi la admin si avand in vedere ca sunt multi in staff, ai prea putine ore, poti reveni cu o alta cerere cand ai dublul orelor de acum. 

Pana atunci T/c


 

uZlGCzx.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...