Jump to content
G4BR!3Ḷ

Discoteca se AMANA

Recommended Posts

Imi bag 

big penis GIF

in regulile lor si in covidu lor, restrictii puse pentru:

sheep GIF


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

41 minutes ago, KIki ❤️ 怠惰な said:

DEACORD , pana la urma cine are de facut un party il face , doar ca e rau ca se inchide totul la 22:00

dar nu ma refer la discoteci, lasa sa le inchida macar si pe toate ca nu-mi pasa pentru ca e o degradare totala discotecile de azi, eu ma refer la covid, la statisticile umflate si la restrictii si deja au si si "vaccina", eu nu va recomand sa va tratati in spital in caz ca va testeaza pozitiv, daca vreti sa nu fiti omorati de doctori pentru statistici si nu va recomand sa va vaccinati, daca nu vreti surprize de la vaccina peste vreun an doi, asta e parerea mea, dar fiecare face cum vrea.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

8 hours ago, iGreen said:

dar nu ma refer la discoteci, lasa sa le inchida macar si pe toate ca nu-mi pasa pentru ca e o degradare totala discotecile de azi, eu ma refer la covid, la statisticile umflate si la restrictii si deja au si si "vaccina", eu nu va recomand sa va tratati in spital in caz ca va testeaza pozitiv, daca vreti sa nu fiti omorati de doctori pentru statistici si nu va recomand sa va vaccinati, daca nu vreti surprize de la vaccina peste vreun an doi, asta e parerea mea, dar fiecare face cum vrea.

Da de ce sa inchida discoteciile .., scoliile am inteles ca le inchide dar la discoteca bei 500-600 de ml de dezinfectant , vodka , J&B ceva si nu te mai ia Covid nici la primavara dar n-ai cu cine. Scoliile e bine ca le-au inchis , la mine la scoala aveau un dezinfectant de la Sanytol dupa ce imi dadea vreo 3-4 zile cu el pe mâini incepea si mi se cojea pielea din palme , mie si la inca câtiva colegii. Aparatul de Temperatura cateodata avea probleme si intram fara sa ni se ia temperatura mai ales cand ajungeam pe la ora 9-10 la scoala nu mai avea cine sa o Ia. 😂😂 o sa ne invătăm sa trăim cu acest virus


awergdh

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

9 hours ago, iGreen said:

dar nu ma refer la discoteci, lasa sa le inchida macar si pe toate ca nu-mi pasa pentru ca e o degradare totala discotecile de azi, eu ma refer la covid, la statisticile umflate si la restrictii si deja au si si "vaccina", eu nu va recomand sa va tratati in spital in caz ca va testeaza pozitiv, daca vreti sa nu fiti omorati de doctori pentru statistici si nu va recomand sa va vaccinati, daca nu vreti surprize de la vaccina peste vreun an doi, asta e parerea mea, dar fiecare face cum vrea.

Eu daca beau 50 grame nici covidu nu se atinge de mine,serios ajuta e cel mai bun remediu.


    qpCsbw7.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...