Jump to content
GabyCH

O problema la telefon Ajutor va rog mult

Recommended Posts

Salut am un Samsung A40 am scos mizeria  din potul incarcatorlui unde bagi cablul pentru alimentare  si am patit faza ca nu incarca si mirosa a incins /ars aorpape acuma incarca dar cand poate ce pot face?? 

 o solutie va rog daca e cazul sa duc la GMS prin oras cam cat ar lua sa schimbe portul de incarca ( ma refer cati bani ar fii )  Locatie Bacau  

HELP !!!


-

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

8 hours ago, Blitzkovsky said:

Cred ca face cv scurt poate cand ai curatat mufa aia, ai miscat clamele alea sau ce drq sunt. Iti recomand sa l duci la reparat pentru a nu ti lua un flashbang in fata.

noroc de originalul ca merge sa incarce  🙂

 


-

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

22 hours ago, KIki ❤️ 怠惰な said:

Doar daca il duci la reparatie ii poti face ceva , in rest singur nu te apuca eu ti-as propune , dar intereseazate in mai mult locuri si vezi preturile! 

Nu te duce la primul service

stiu


-

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

On 1/7/2021 at 3:04 PM, KIki ❤️ 怠惰な said:

E primul avertisment , la al doilea iti ei WARN

nu isi ia nimeni warn, sistemul de warn e dezactivat, trebuie de explicat normal ce a facut gresit, chiar daca i s-a explicat o data probabil nu a inteles, trebuie de explicat inca o data, i-am zis eu pe facebook ca trebuia sa foloseasca butonul edit daca nu a raspuns nimeni dupa el


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...