Jump to content
.DropXor.

respins Cerere Designer Superior - DropXor.

Recommended Posts

  • Nume: Rafael.
  • Vârsta: 17.
  • Experiență în Photoshop: 3-4 Ani.
  • Creații EliteRoyal: FDDFGD.png SEFSDFSDF.png 
  • Creații Generale: SDFSDF.png DSFSDF.png sdfsf.png fdgdfgsd.pnglogoo.png
  • Link PSD: -
  • Link Portofoliu: 
  • Cu ce software te ocupi: PhotoShop CS6.
  • De ce vrei Designer: Deoarece simt ca ma voi descurca si ca "aproape" am acumulat experienta necesara.
  • Alte Precizări: Tin sa precizez ca toate lucrarile mele sunt facute in stilul meu iar cei ce mi au cerut vreodata o lucrare in stilul lor nu am ezistat sa nu o fac. Fiecare are un stil aparte iar noi trebuie sa respectam asta, stiu ca nu sunt perfect dar cu timpul ma perfectionez, multumesc pentru timpul acordat.

vsdvsdf.png

Untitled-5.gif  

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Pro, cred ca avem nevoie de unul


𝓘'𝓶 𝓷𝓸𝓽 𝓽𝓸𝓽𝓪𝓵𝓵𝔂 𝓾𝓼𝓮𝓵𝓮𝓼𝓼. 𝓘 𝓬𝓪𝓷 𝓫𝓮 𝓾𝓼𝓮𝓭 𝓪𝓼 𝓪 𝓫𝓪𝓭 𝓮𝔁𝓪𝓶𝓹𝓵𝓮!
 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

3 hours ago, .DropXor. said:

Tu oricum numai hate stii sa dai =]] In fine mersi pentru parere, dar ai voie sa mi o dai? 

Iti pare  tie ca iti dau hate..

dc sa nu am voie?? am zis si eu o parere

vad ca tu imi dai dislike la reply=)))

Asa ca mai bine invata sa faci cv lucrari  mai calitative ca sa fii Superior=))))))

Ps: Eu stiu ca tu esti obsedat dupa grade mari...si pe forum si pe servere:)))dar mai incet un pic


snrlSYg.png.9e63713ac2ec2a521f62b1189f7f8363.png❤️     ion10.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Acum 1 minut, Ion ❤ 7k a spus:

Iti pare  tie ca iti dau hate..

dc sa nu am voie?? am zis si eu o parere

vad ca tu imi dai dislike la reply=)))

Asa ca mai bine invata sa faci cv lucrari  mai calitative ca sa fii Superior=))))))

Ps: Eu stiu ca tu esti obsedat dupa grade mari...si pe forum si pe servere:)))dar mai incet un pic

Parerea ta, nu vreau sa mai fac off-topic, dar faza e ca iti dai cu parerea undeva unde chiar nu cred ca stii, tot ce vad la tine pe pagina este facut de Obito.


vsdvsdf.png

Untitled-5.gif  

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

@210.pngIon ❤ 7k  ceea ce tine de dislike, asta vine ca o parere personala, cum ti ai exprimat o si tu, cred ca nu era nevoie sa faci haz de necaz pe tema asta.

@5I3ajds.png.DropXor. daca chiar nu exista regula cu parerea, atunci ca un membru staff ar trebui frumos sa accepti ideea lui Ion si sa astepti si parerea altora. Eu fiind respins de Green ca G.Mod. nu am zis nimic, am primit explicatie clara, daca ceva din ce ti a zis Ion a fost neclar puteai cere o explicatie mai profunda.

In cazul dat il sustin pe Ion, insa cred ca am scapat eu regula ce tine de pareri, ma refer ca doar staff-ul formului poate lasa parere. (poate nu exista asa regula, dar cred ca e firesc ca ar fi trebuit sa existe)

Nu va suparati dar ca sa nu fie neintelegeri, poftim ce am gasit in regulament:

Este interzis orice mesaj care il poate afecta pe vreunul dintre membrii acestui forum. Punctele de vedere sunt cele care trebuiesc discutate, nicidecum persoana care isi exprima acel punct de vedere.

 


Re

Share this post


Link to post
Share on other sites

oricine poate lasa pareri


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Acum 33 minute, iGreen a spus:

oricine poate lasa pareri

Eu i-as propune lui @.DropXor.  sa m-ai faca o "Ultima" lucrare gen pentru aceasta cerere sa ne fie si noua mai clar ce poate face la momentul dat si sa ne conducem parerile dupa ea, succes:)


7s5lRXu.png

 

 @Twilight DESIGN!

O1Oohxp.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

17 minutes ago, KIki ❤️ 怠惰な said:

Eu i-as propune lui @.DropXor.  sa m-ai faca o "Ultima" lucrare gen pentru aceasta cerere sa ne fie si noua mai clar ce poate face la momentul dat si sa ne conducem parerile dupa ea, succes:)

buna idee

@5I3ajds.png.DropXor.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ca tot poate lasa oricine pareri, eu sunt de parere ca daca n-ai ceva mai bun decat cele mai bune lucrari ale mele, le gasesti la portofolii, nu meriti gradul ( eu fiind cel mai slab la design =)) )


 

                                                                                                                                                                   haFWNLF.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...