Jump to content
.DropXor.

respins Cerere Designer Superior - DropXor.

Recommended Posts

Acum 50 minute, KIki ❤️ 怠惰な a spus:

Eu i-as propune lui @.DropXor.  sa m-ai faca o "Ultima" lucrare gen pentru aceasta cerere sa ne fie si noua mai clar ce poate face la momentul dat si sa ne conducem parerile dupa ea, succes:)

N-am idei, poti sa mi lasi tu un stock si sa mi spui ce ai vrea sa fac la el?

 


vsdvsdf.png

Untitled-5.gif  

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

8 minutes ago, .DropXor. said:

Am incercat sa fac ceva, e greu sa pleci la ceva frumos fara nicio idee...
lucrare-buna.png
 

n-ar fi stricat sa fi atasat si .psd-ul xd


 

                                                                                                                                                                   haFWNLF.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

4 minutes ago, .DropXor. said:

Scz... dar esti G. Moderator și faci double post? :)))

Nu ai putut sa dai edit și sa lași link acolo😄😄

Dar ce sa mai zici de acestia care sunt începători și nu prea cunosc. 

#no_supy


snrlSYg.png.9e63713ac2ec2a521f62b1189f7f8363.png❤️     ion10.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Chiar acum, Ion ❤ 7k a spus:

Scz... dar esti G. Moderator și faci double post? :)))

Nu ai putut sa dai edit și sa lași link acolo😄😄

Dar ce sa mai zici de acestia care sunt începători și nu prea cunosc. 

#no_supy

Nu m am uitat cine a raspuns ultimul, dar ms.


vsdvsdf.png

Untitled-5.gif  

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Ok. Dupa parerea mea, sunt 100% sigur ca shield-ul este .png de pe net, si-ti spun si de ce eram sigur de asta de cand l-am vazut prima data. 

Am aruncat o privire si peste portofoliul tau si nu vad acea "experienta de 3-4 ani". Ceea ce mi-a atras atentia la shield sunt umbrele de pe el. ( https://i.imgur.com/1UiMnHt.png ). In lucrarile tale nu am vazut nicio lucrare in care sa fi adaugat tu umbre cu brush-ul ori pen tool-ul, iar acum, deodata, stii cum se propaga lumina pe obiecte in functie de forma lor si pozitia sursei de lumina. (Plus ca layer-ul shield-ului este "merged", deci vad shield-ul ca un "TOT", nu pe fragmente cum ar trebui normal, asezate intr-un folder... sa pot vedea si eu obiectele din care este facut)

Legat de "wings", ce s-a intamplat aici?( https://i.imgur.com/loJkQbO.png ) Nu a ajunst brush-ul pana acolo sa stearga fundalul de la original? (Aici intreb deoarece nu sunt sigur ca sunt luate si asta pentru ca nu sunt greu de facut <<la fel si acel mini logo>>, dar na..)

Parerea mea este ca tot ce ai facut a fost sa adaugi textul, outerglow-ul si acel layer cu aripile foarte blurat ce pare sa faca aripile ca straluceasc, dar nu chiar si PROBABIL acel mini logo.

N-o lua-n nume de rau, dar spun asta pentru ca vrei sa urci in grad si trebuie sa-ti dovedesti acea "experienta de 3-4 ani" 😉


 

                                                                                                                                                                   haFWNLF.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Acum 16 minute, B R Ø N X ★ a spus:

Ok. Dupa parerea mea, sunt 100% sigur ca shield-ul este .png de pe net, si-ti spun si de ce eram sigur de asta de cand l-am vazut prima data. 

Am aruncat o privire si peste portofoliul tau si nu vad acea "experienta de 3-4 ani". Ceea ce mi-a atras atentia la shield sunt umbrele de pe el. ( https://i.imgur.com/1UiMnHt.png ). In lucrarile tale nu am vazut nicio lucrare in care sa fi adaugat tu umbre cu brush-ul ori pen tool-ul, iar acum, deodata, stii cum se propaga lumina pe obiecte in functie de forma lor si pozitia sursei de lumina. (Plus ca layer-ul shield-ului este "merged", deci vad shield-ul ca un "TOT", nu pe fragmente cum ar trebui normal, asezate intr-un folder... sa pot vedea si eu obiectele din care este facut)

Legat de "wings", ce s-a intamplat aici?( https://i.imgur.com/loJkQbO.png ) Nu a ajunst brush-ul pana acolo sa stearga fundalul de la original? (Aici intreb deoarece nu sunt sigur ca sunt luate si asta pentru ca nu sunt greu de facut <<la fel si acel mini logo>>, dar na..)

Parerea mea este ca tot ce ai facut a fost sa adaugi textul, outerglow-ul si acel layer cu aripile foarte blurat ce pare sa faca aripile ca straluceasc, dar nu chiar si PROBABIL acel mini logo.

N-o lua-n nume de rau, dar spun asta pentru ca vrei sa urci in grad si trebuie sa-ti dovedesti acea "experienta de 3-4 ani" 😉

off chiar m ai prins recunosc am mintit =]], man eu am fct si un an pauza si dupa m am apucat si i ar m am lasat, daca tot gasesti motive sa nu iau gradul asta e, nu stau sa dau explicatii etc bine ca esti tu bun si asta este tot ce conteaza, o seara frumoasa.


vsdvsdf.png

Untitled-5.gif  

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Just now, .DropXor. said:

off chiar m ai prins recunosc am mintit =]], man eu am fct si un an pauza si dupa m am apucat si i ar m am lasat, daca tot gasesti motive sa nu iau gradul asta e, nu stau sa dau explicatii etc bine ca esti tu bun si asta este tot ce conteaza, o seara frumoasa.

Ai inteles total gresit! nu caut motive sa nu iei gradul, n-as avea nimic de castigat din asta. Insa ma asteptam sa spui ceva pe chat legat de asta atunci cand ti-am spus "tic-tac" pentru ca dura prea mult sa pui un .psd. (Ma gandeam ca dureaza atat de mult pentru ca incerci sa-i faci o copie exacta in care se vad layerele asa cum trebuie insa nu reusesti)

In plus, ar fi fost frumos sa-ti ceri scuze pentru "minciuna" (nu mie), daca o pot numi asa, in loc sa faci pe arogantul. 


 

                                                                                                                                                                   haFWNLF.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Acum 3 minute, B R Ø N X ★ a spus:

Ai inteles total gresit! nu caut motive sa nu iei gradul, n-as avea nimic de castigat din asta. Insa ma asteptam sa spui ceva pe chat legat de asta atunci cand ti-am spus "tic-tac" pentru ca dura prea mult sa pui un .psd. (Ma gandeam ca dureaza atat de mult pentru ca incerci sa-i faci o copie exacta in care se vad layerele asa cum trebuie insa nu reusesti)

In plus, ar fi fost frumos sa-ti ceri scuze pentru "minciuna" (nu mie), daca o pot numi asa, in loc sa faci pe arogantul. 

Dupa cum am spus chiar am facut 3-4 ani, dar m am lasat 1 an si de mai multe ori in repetate randuri. Dar nu am spus niciodata ca eu fac de 3-4 ani, ba chiar nu fac, dar asta este viata, o seara frumoasa.


vsdvsdf.png

Untitled-5.gif  

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

@5wzSS6J.pngB R Ø N X ★  mersi ca ai facut lucrul in locul meu =))))) :BEER:  (am vrut sa bag un gif , da am avut ft mult scris pana aici si cand am dat sa-l pun s-a sters tot =)))))      ) 

@2855khh.pngiGreen Credcaaaa, dam si noi un T/C ca STIIII CUM ZIcîîîîîîîîîîîîîî.... =)))))))

@5I3ajds.png.DropXor. o seara frumoasa ;3 


7s5lRXu.png

 

 @Twilight DESIGN!

O1Oohxp.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

@KIki ❤️ 怠惰な tu fiind gmod poti sa-i dai respins.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@.DropXor. we termina vorba


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...