Jump to content
.DropXor.

respins Cerere Designer Superior - DropXor.

Recommended Posts

Acum 8 minute, Kawse a spus:

@5I3ajds.pngKIki ❤️ 怠惰な ti a zis sa dai T/C nu sa continui cu restul sa radeti de baiat, sa fim si noi oameni. A recunoscut, este respins insa nu il faceti prin "glume" sa lase de tot comunitatea.

:tc:

iGreeen mi-a zis ca pot sa dau T/C eu ca sunt g.Moderator, dar tu esti MODERATOR tu ai categoria ta pe care o moderezi  + la asta nu ai nici designer si nu trebuie sa iti bagi nasul unde nu ai nici o treaba. Ti-ai lasat parerea ti-a respectat- o , acuma asteapta cum asteptam cu totii.  La urma  urmei mie mi-a zis de T/C , tu n-ai avut nici o treaba 🙂

Eu n=am dat T/C pentru ca iGreen ( iGreen asta e fondatorul eliteroyal , in caz ca nu stii ) a zis  """ @.DropXor. we termina vorba ""  asa ca se mai astepta ceva de spus din partea lui DropXor , iar tu daca tot ai T/C ai putut sa pui tag cu RESPINS.

Bafta.

Topicul ramane deschis pana raspunde DROPXOR. Be Safe Watch Out GIF by Smithsonian National Museum of Natural History


7s5lRXu.png

 

 @Twilight DESIGN!

O1Oohxp.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

@KIki ❤️ 怠惰な m-am grabit cand am zis ca global moderatorii pot da tc, nu sunteti gata pentru asa decizii din cate observ, vad doar consecinte negative, pana la urma ramane ca inainte, administratorii si co-fondatorii pot accepta si respinge, desigur cu acordu meu inainte de a da tc.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...